Ивелин Попов наказа Николай Костов за Купата на Русия 30.10 | 10:28

Попето с гол за класическа победа на Кубан над Тосно

Капитанът на националния ни отбор по футбол Ивелин Попов бе главно действащо лице в мача на своя клуб Кубан (Краснодар) срещу водения от българския специалист Николай Костов тим на Тосно в осминафинален мач от турнира за Купата на Русия.

Попов и компания продължиха към четвъртфиналите, след като се поздравиха с класически успех с 3:0, а българинът стана автор на първото попадение в мача, разписвайки се в 26-ата минута.

И трите гола в мача паднаха през първото полувреме, като останалите две попадения отбеляза колегата Ибрахим Балде.

Ивелин Попов остана на терена до 69-ата минута, когато бе сменен от Игнатиев.

Най-голямата изненада в тази фаза на Купата на Русия поднесе отборът на Арсенал (Тула), който отстрани многомилионната селекция на гранда Зенит (Санкт Петербург) след победа като гост с 3:2.