Локо (София) се добра до точка срещу Черноморец 10.04 | 17:33

Гол на Маркиньос в края не позволи на "акулите" да намалят изоставането си в А група

От Божидар Азманов

Локомотив (София) и Черноморец направиха равенство 1:1 в последния мач от 32-ия кръг на втората седмица в А група.

Първото полувреме на стадиона в квартал "Надежда" премина под диктовката на домакините, но гол във вратата на Младен Живкович не падна. През втората част Черноморец откри резултата чрез Милен Василев в 60-а минута. Това доведе до импулс в играта на Локомотив, но играчите на Димитър Васев така и не успяваха да стигнат до изравнително попадение.

То все пак дойде в сами край на мача. В 92-а минута Маркиньос се разписа след меле в наказателното поле на гостите и съвсе заслужено донесе точка на своя тим.

Така Черноморец пропусна шанса да съкрати аванса на днешния си съперник на само една точка. Локомотив остава 10-и в класирането с 39 точки, а бургазлии са 11-и с 35.

Повече подробности за мача между Локомотив (София) и Черноморец, както и снимки от срещата, вижте в Sporta.bg