Треньорът на Фиорентина аут, след като шамароса свой футболист 03.05 | 16:10

Грозната сцена се разигра точно след втория гол на гостите от Новара в 30-ата минута

От Диана Цветкова

Треньорът на Фиорентина Делио Роси бе уволнен след екшън, разиграл се вчера по време на равенството 2:2 с изпадналия Новара.

Делио Роси се нахвърли да бие един от своите футболисти – сърбина Адем Ляич, а след мача дойде и официалното съобщение за отстраняването му, пише sporta.bg.

Грозната сцена се разигра точно след втория гол на гостите от Новара в 30-ата минута. След попадението наставникът на Фиорентина реши да извади Адем Ляич, като го замени с Рибен Оливейра.

Футболистът обаче явно не бе доволен от решението и отправи саркастичен жест към Роси, докато се отдалечаваше към резервната скамейка.

Това явно бе моментът на пречупване на треньора, който моментално се нахвърли върху сърбина и започна да го налага. Притеклите се на помощ футболисти спасиха младия си съотборник от линч.

Логично, след ситуацията, приличаща по-скоро на среща от българските В групи, вечерта от ръководството на Фиорентина излязоха с официално съобщение, че треньорът е уволнен.