Борисов: Без правителство, в Брюксел България рискува държавата 12.10 | 13:00
Лидерът на ГЕРБ призова за запазването на етническия мир в страната от Дулово

Ще положа всички компромиси да има правителство. Без правителство в Брюксел България рискува държавата. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов от Дулово, където той се срещна с членове и симпатизанти на партията.
"Говорим си за сухопътен Шенген, но той не съществува, защото канцлерът Шолц сложи проверка на всички външни граници на Германия, включително с Франция. Ще започнат да връщат мигранти към България, защото те са минали оттук. Затова ние така пазихме границата", предупреди Борисов.
Лидерът на ГЕРБ призова за запазването на етническия мир в страната. Той похвали Юксел Ахмед за работата му през всички години за християни и мюсюлмани.
"Докторе, говориш за една върхушка, тази върхушка внуците им управлява София. На генерал лейтенант Терзиев, шефът на Военното контраразузнаване, внукът му е кмет на София. Те са върнаха със страшна сила. Тук не искам да спорим кое ДПС е по-добро или по-лошо - винаги съм казвал, че добро ДПС няма", заяви той.
"На тези земи Господ е отредил да живеем християни и мюсюлмани заедно. Няма да се ръководим от върхушките, които се опитват да завземат една или друга политическа група. Това е пътят в партиите - да има и български християни, и български мюсюлмани, и български католици, и български арменци. Това, което е ГЕРБ", коментира още той.
Водещи
-
Повече от 2200 души са загинали при земетресението с магнитуд 6, което разтърси Източен Афганистан през изминалия уикенд
Фитрат подчерта, че „спасителните операции все още продължават“.
04.09 | 17:59
-
Почина работникът от трудовата злополука в завод "Арсенал"
Мъжът е бил с тежка травма в коремната област след инцидента в оръжейния завод в Казанлък
04.09 | 17:40
-
Радев за случая със самолета на Фон дер Лайен: Това е измислен скандал
По думите му няма постъпила официална информация за смущения от стотиците прелитащи самолети...
04.09 | 17:20
-
Депутатите отхвърлиха ветото на президента върху промените в Закона за държавните имоти
Според Радев с този ход кабинетът търси начин да бъде запълнен дефицитът в бюджета.
04.09 | 16:30
Най-четени
-
Първи интимности в „Ергенът: Любов в рая“ – неочаквана двойка си позволи повече
Още на третия ден от най-горещото риалити „Ергенът: Любов в рая“ зрителите станаха свидетели...
04.09 | 11:30
-
Спекулации ли са твърденията, че Европа се готви за война?
Според него армията ни работи по стандарт на НАТО.
04.09 | 09:59
-
Метрото в столицата ще работи до по-късно тази вечер
Последната мотриса на метрото ще пътува 30 минути след полунощ.
04.09 | 14:30
-
Иван Таков: Премиерът не е началник на председателя на БСП, за да му нарежда къде да ходи и с кого да се вижда
Основният приоритет на БСП в момента е да постави началото на пътя към смяна на данъчния модел...
04.09 | 13:30