Пловдивчани сами ще отчитат парното си за този месец 25.03 | 13:12
Клиентите на месечно отчитане трябва да изпратят данните на топлинния си счетоводител

Предвид ограничителните мерки, въведени от Националния координационен щаб, отчитането на потребената топлинна енергия и топла вода за март 2020 г. при клиентите с ежемесечно отчитане в Пловдив е организирано от фирмите за дялово разпределение по телефон, имейл или чрез домоуправителите на сградите.
Целта е клиентите, които са на ежемесечен отчет да не влизат в директен контакт с отчетниците на фирмите за дялово разпределение. Подобна мярка не е необходима при клиентите, които използват дистанционен отчет на своите уреди.
Всяка от трите фирми - Нелбо АД, Техем Сървисис ЕООД и Бруната ООД е направила организация за сградите, които обслужват, което включва съобщения по сградите и контакт с домоуправителите и упълномощените лица за начина на предаване на показанията в края на месеца. Всеки клиент може да види контактите на своя топлинен счетоводител във фактурата си за консумирана топлинна енергия.
Вътрешното разпределение и отчитането на потребената топлинна енергия в топлофицираните сгради се извършва от съответния търговец за дялово разпределение (ТДР). Съгласно нормативната уредба живущите във всяка сграда сами избират обслужващия ги ТДР.
Контакти на търговци за дялово разпределение (ТДР) в Пловдив:
Нелбо АД
ул. Иван Вазов 37 (до училището)
тел.: 032 640 186
моб.: 0887 822 168
e-mail: plovdiv@nelbo.com
Техем Сървисис ЕООД
ул. Александър Пушкин №7
телефон: 032/ 63 94 58 или 0899 999 189
е-mail: plovdiv@techem.net
Бруната ООД
пл. "Антон Чехов" 8, ет.2, офис 4
тел.: 0887 547 830
е-mail: plovdiv@brunata.bg
Водещи
-
Румен Радев пристигна с шкодата на жена си в Смолян за среща с унгарския президент
Сребристата лична "Октавия" е купена преди 7 години
19.10 | 19:40
-
Засякоха мистериозни светлини в небето, видени са и от Балканите
Оприличават ги с "неонови вълни" или "електрическа мъгла"
19.10 | 17:39
-
Кутев: Борбата е дали държавата ще се управлява при работеща демокрация, или от една мафиотска структура
"Единственият шанс за съпротива виждам в ИТН", заяви той
19.10 | 17:20
Най-четени
-
Лидерът на ГЕРБ: Всички казват, че не е хубаво на избори, ама чакат Борисов
На политическите си опонентите той каза: "Няма да им стигне времето дори да поддържат това,...
19.10 | 10:00
-
Министър спипа жп работници да крадат плодове
По време на ремонтни дейности те крадяли от частна ябълкова градина
19.10 | 11:20
-
Ива Митева: Наблюдаваме играта „Борба за власт”
Надявам се Трифонов да не остане в този кабинет, заяви тя и прогнозира избори напролет
19.10 | 11:00