Алексей Петров знае много за отвличането на Лара Банева 14.03 | 10:37
Истината засягала хора от властта и службите

Аз знам не малко, тоест бих могъл да бъда полезен, но засега никой не се е обърнал към мен, защото и тук страхът е голям какво ще каза.
Аз ще кажа истината и тя ще засегне хора, които до вчера бяха в управлението, но конкретно ще засегне хора от службите, които и сега работят.
Това заяви бившата барета Алексей Петров във връзка с отвличането на Лара Банева – дъщеря на Евелин Банев – Брендо, предаде агенция "Фокус".
Бившата барета коментира и думите на една от свидетелките по делото срещу него – Донка Митева. Тя го предупредила, че ако още нещо се случи с нейното дете, няма да се размине и на неговото дете.
Отговорът на Петров беше, че на всички деца се случва в момента в държавата и той не разбирал защо трябва да е отговорен за това на кого, какво се случва.
"Ако Господ каже някой ден, че аз трябва да се върна в службите, може и да се погрижа за децата, но сега не съм в тази позиция. Тя казва, каквото са й казали да каже, ако ме обвини, аз ще я съдя за лъжесвидетелство и набедяване”, посочи той.
Алексей Петров коментира също краят на управлението на ГЕРБ - "шоуто приключи по подобаващ начин, доказателство е, че това управление наистина беше един цирк".
"Когато Цветанов говори за мен, той казва: "аз се осмелих да му посегна”, но не казва заради какво, а просто защото съм бил неудобен. Цветан Цветанов трябваше да дойде и да се бори с престъпността. Той в един момент реши, че аз не трябва да съм толкова близък с премиера Борисов, защото на него това му се полага след толкова време”, обясни Петров.
Алексей Петров твърди, че Цветан Цветанов е говорителят на Бойко Борисов, а Бойко Борисов се боял от бившата барета.
Водещи
-
Пети протест във Варна в подкрепа на кмета Благомир Коцев
Събралите се издигнаха плакати "Свобода за Благо", "Днес е Благо, утре си ти", "Защо пускате...
23.07 | 21:01
-
Вот на недоверие - най-рано през септември
От ПП-ДБ ще търсят ясна тема и широка подкрепа, за да не се окаже, че вотът само засилва...
23.07 | 21:00
-
Ново проучване: Пандемията е ускорила стареенето на мозъците ни
Хора, които не са боледували от COVID-19, също са засегнати
23.07 | 20:45
-
Задържаха пътен полицай от Пловдив заради поискан подкуп
Образувано е досъдебно производство
23.07 | 20:30
Най-четени
-
11-месечно бебе почина след поставена ваксина в УМБАЛ - Бургас
Родителите са поискали да бъде извършена аутопсия, която да покаже точните причини за смъртта...
23.07 | 13:30
-
Опасни бактерии дебнат летовниците в Черно море
В САЩ например около 1 на 5 заразени умира в рамките на два дни.
23.07 | 11:59
-
България иска заем до 3 млрд. евро за укрепване на евроотбраната
Исканата финансова помощ е с минимален праг в размер на 2 745 700 000 евро и максимален праг...
23.07 | 15:10
-
Васил Терзиев внесе предложение до Столичния общински съвет за изменение на подробния устройствен план в местност "Кръстова вада"
Връщане към законните параметри
23.07 | 09:59