Втора поредна вечер с катастрофа с тийнейджъри в София 14.12 | 09:25
Джип удари две момичета на бул. „Никола Вапцаров“, едното почина на път за болница

Втора поредна вечер в София се случва кола да удари тийнейджъри. След като в четвъртък вечерта автомобил на НСО помете 14-годишно момче, снощи джип е ударил две момичета на същата възраст.
Към 19:40 часа в района след кръстовището е настъпил пътен инцидент на бул. Никола Вапцаров" с ул. "Атанас Дуков" в платното в посока към Телевизионната кула и "Цариградско шосе". По първоначални данни, лека кола е ударила две момичета, на около 14 години, пресичали булеварда в участък, обозначен със светофарна уредба. Пострадалите момичета незабавно са откарани за оказване на медицинска помощ, но на път към болницата едното дете е починало.
Автомобилът и шофьорът са на място. Движението временно е спряно. На мястото на инцидента са патрули на Пътна полиция. Предприети са процесуално-следствени действия.
Водещи
-
Голяма част от българите не се интересуват от разхищението на храна, сочат данните от проучване на Европейската комисия
От Българската хранителна банка отчитат тенденция на нарастване на количествата спасена храна,...
21.10 | 17:59
-
Прокурорите: Нападението над магистрат е брутален удар срещу държавността
В официална позиция, разпространена след инцидента, организацията заявява, че случаят е...
21.10 | 17:40
-
Таксите в системата на образованието вече и в евро
Съгласно приетия от Народното събрание Закон за професионалното образование и обучение за...
21.10 | 17:20
-
България застарява: 1.5 милиона души са вече над 65 години
В края на 2024 година хората на 65 и повече навършени години са 1 544 245, или 24% от...
21.10 | 16:45
Най-четени
-
Радев: Управляващите са в парализа и чакат санкциониран за корупция по "Магнитски" политик да ги уведоми дали ще ги има
"Държавата не е детска игра с колички"
21.10 | 13:30
-
Онлайн аптеки в България започнаха да предлагат лекарства без рецепта и различни медицински изделия на изплащане
Услугата обикновено е достъпна за покупки на стойност над 100 лева
21.10 | 09:45