Вяра Тодева е новият зам.-областен на София 29.09 | 17:14
Бившата шефка на Държавна агенция по туризма и Агенцията по вписванията е назначена със заповед на премиера

Със заповед на служебния премиер Стефан Янев за заместник областен управител на област София е назначена Вяра Тодева. Това съобщиха от правителствената информационна служба
Тодева притежава богат опит, натрупан в държавната администрация. В периода септември 2006 г. – ноември 2009 г. е директор на дирекция в Държавната агенция по туризъм, след което е директор на дирекция в Агенцията по вписванията, изпълнява и длъжността директор на дирекция "Административно и информационно обслужване" в Министерството на здравеопазването.
От юни 2011 г. до юни 2012 г. е председател на Съвета на директорите на МОБАЛ "Д-р Стефан Черкезов", гр. Велико Търново, след което близо 6 години е началник на отдел "Обществени поръчки" в ИА "Военни клубове и военно-почивно дело" към Министерството на отбраната.
От януари 2018 г. до 12 юли 2021 г. е директор на дирекция "Обществени поръчки" в Държавната агенция "Електронно управление".
От 13 юли т.г. до назначаването си за заместник областен управител на област София Тодева е заместник изпълнителен директор на Агенцията по вписванията.
Водещи
-
Още един пролетен ден
Максималните температури ще са между плюс 16°C и 20°C, в района на Видин, Сандански и Пловдив...
10.03 | 08:00
-
Непотвърдено: Разчлененото тяло, открито в Кула, е на 20-годишния Мариян Пасков
Той е бил убит по особено мъчителен начин, коментират в социалните мрежи
09.03 | 18:00
-
Учени откриха трето състояние - между живота и смъртта
За някои клетки смъртта не е краят
09.03 | 17:40
-
Ватиканът: Състоянието на папа Франциск е стабилно
Светият отец се лекува от двустранна бронхопневмония
09.03 | 17:20
Най-четени
-
Непотвърдено: Разчлененото тяло, открито в Кула, е на 20-годишния Мариян Пасков
Той е бил убит по особено мъчителен начин, коментират в социалните мрежи
09.03 | 18:00
-
Пеканов: Борисов и Желязков да поемат ангажимент, че България ще разходва повече за отбрана
Той припомни, че БСП са против либерализацията на пазара на ток: "трудно ми се струва да се...
09.03 | 16:40
-
Откриха разчленен труп край гр. Кула
В града веднага се заговори, че това е изчезналият миналата неделя 20-годишен Мариян Пасков
09.03 | 13:55