Две момичета са се возили в автомобил на Георги Семерджиев при фаталния удар на бул. "Черни връх" 06.03 | 15:30
Делото срещу Георги Семерджиев продължава с разпити на свидетели на самата катастрофа. Днес пред съда на въпроси отговарят общо 12 души

Две момичета са се возили в автомобил на Георги Семерджиев при фаталния удар на бул. "Черни връх" в София, при който загинаха две млади жени.
Това заяви пред съда един от свидетелите на катастрофата. Той е бил с мотор и е видял как Семерджиев минава няколко пъти на червено. "След удара спрях, за да помогна, ако има как. Имаше две момичета. Едното плачеше и повтаряше "Бързо, бързо, убихме хора", разказа очевидецът пред съда, предаде bTV.
След това двете момичета изчезнали. Свидетелят не успя да ги опише.
Делото срещу Георги Семерджиев продължава с разпити на свидетели на самата катастрофа. Днес пред съда на въпроси отговарят общо 12 души.
Водещи
-
Гъбари изкарват една пенсия за 2 дни
Проблемът обаче е, че тези доходи са непостоянни, тъй като се изкарват за кратко само през...
16.06 | 17:40
-
Израелският премиер Бенямин Нетаняху заяви, че страната му е близо до победа в конфронтацията с Иран
Нетаняху допълни, че израелската авиация в момента контролира небето над Техеран и призова...
16.06 | 17:20
-
Софийска прокуратура обвини мъж, блъскал главата на приятелката си в пода 2
Образувано досъдебно производство
16.06 | 16:59
-
От "Български пощи" с важна новина за пратките
При промяна на ситуацията, информация ще бъде публикувана на сайта на "Български пощи“.
16.06 | 16:30
Най-четени
-
Алгафари към Радев: Безсмислените туристически пътувания, на гърба на социално слабите, са разхищение
Кампанията си има цена азЬЦДФЖГХЙКП683241 ?.МНБЖЦЬ
16.06 | 12:15
-
Черешите и ябълките със сериозен ценови скок
Цената на лимоните спада до 3,08 лева за килограм. Цената на черешите расте от 8 лева до 8,90...
16.06 | 14:00
-
Част от лекарствата започнаха да пристигат при нас с нови, естествено по-високи цени
Какво предстои?
16.06 | 12:45
-
Като във филм за машина на времето се почувстваха шофьорите у нас
Разбира се, от музея се шегуват, че магистралата е просто естественият артефакт, който води до...
16.06 | 12:30