Екшън след мача на „Пирин“ и „Левски“: 11 полицаи са ранени, двама – в болница 16.05 | 07:42
Агитките се сбиха след загубата на домакините

Агитките на "Пирин" и "Левски" са предизвикали масов бой при загубата на домакините снощи в Благоевград. 11 полицаи са ранени, двама са в болница, 11 фенове са задържани, има и ранен.
При сбиването на агитките в началото на първото полувреме, след като фенове на "Левски” опитаха да нахлуят в сектора на зелените, полицаите се намесиха, за да предотвратят мелето, но бяха посрещнати с градушка от камъни и бутилки, предаде БГНЕС.
Двама полицаи - на 58 и 28 години - са приети в отделението по хирургия на МБАЛ Благоевград с комоцио. Други 9 служители на реда са с наранявания от хвърлените по тях предмети. Привърженик на "Левски” е потърсил помощ в благоевградската болница с кървяща рана на главата, но след като е била обработена е отказал да бъде хоспитализиран и е избягал. Единайсет фенове на Левски са задържани след мелето за нападението над полицаите. Те са задържани за 24 часа.
Водещи
-
€322 на месец се очаква да бъде минималната пенси€322 на месец се очаква да бъде минималната пенси
Пенсионерите под прага на бедността
29.07 | 12:15
-
Максималният размер на държавната помощ за пострадалите от пожарите е 1914 лв.
Тя уточни, че този вид помощ е еднократна и се изплаща веднъж в годината
29.07 | 11:30
-
Огнеборци потушиха пожари в къща и автомобил в Сливен
Сигнал за пожар в къща в сливенския квартал „Комлука“ е получен в понеделник, в 13:27 ч....
29.07 | 11:05
Най-четени
-
Промяна в организацията на движение по магистралите „Струма“, „Тракия“ и „Хемус“
От 29 юли до 31 юли в интервала от 8 ч. до 16 ч. почистване на банкети ще се извършва и в...
29.07 | 10:30
-
Дъжд и гръмотевични бури с градушки смъкват градусите днес
Между 30-32°C в страната, но са възможни и температури и над 32°C около р. Марица, в...
29.07 | 08:00