Журналистът Светльо Иванов заразен с коронавирус 31.10 | 09:30
"Вече се запознахме, в следващите дни ще се опознаем и после ще се разделим по живо по здраво. Защото ще се зареждам с положителна енергия от карантинираните ми момичета. Ще е красива и весела карантина, убеден съм", написа водещият на 120 минути

"След леко неразположение вчера, днес официално се присъединявам към отбора на борещите се с Ковид-19. Влизам в тази среща с лека отпадналост, но силна вяра, че всичко ще бъде наред. Пожелавам го на всички, които в момента се лекуват". Това съобщи в профила си във Фейсбук тв журналистът Светослав Иванов. И продължи:
"Вече се запознахме, в следващите дни ще се опознаем и после ще се разделим по живо по здраво. Защото ще се зареждам с положителна енергия от карантинираните ми момичета. Ще е красива и весела карантина, убеден съм. Започвам да се обаждам лично на всички, с които съм имал контакт в последната седмица. Дано сте здрави, приятели! Прегръщам ви! И спазвайте правилата, защото не е време за компромиси".
Водещи
-
Мистерия: Учени в спор дали новооткрит обект е комета или извънземен кораб
В края на октомври се очаква да се доближи на 200 милиона километра от Земята
12.08 | 21:00
-
Задочен скандал между ГЕРБ и ПП за закупена противопожарна техника
Искрите тръгнаха след пост във Facebook на депутата Христо Гаджев
12.08 | 20:40
Най-четени
-
Ръст на случаите на COVID-19 у нас през последните дни
Според експертите обаче реалният брой на заразените е по-голям и затова съветват да се правят...
12.08 | 10:59
-
Духовник за параклиса на Седемте рилски езера: Екоактивистите просто си правят пиар, искат някой да ги забележи
На Седемте рилски езера предстои строеж на параклис, посветен на Св. Иван Рилски.
12.08 | 10:45
-
Перничанин опита да заколи куче, но само го рани във врата
26-годишният мъж е задържан, а на животинката предстои операция
12.08 | 13:10
-
Омбудсманът: Лошото досие в ЦКР да отпада при съдебна нищожност на кредита
Това предложи Велислава Делчева на БНБ
12.08 | 14:30