Изпращаме работната седмица със слънце 03.08 | 09:04
Максималните температури ще са предимно между 27° и 32°, в София – около 27°

До сутринта ще преобладава ясно и почти тихо време. През деня ще е предимно слънчево, след обяд ще има временни увеличения на облачността, но само на отделни места краткотрайно ще превали. Ще духа слаб до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са предимно между 27° и 32°, в София – около 27°.
Над планините ще е предимно слънчево. След обяд ще има временни увеличения на облачността, но само на отделни места в масивите от западната половина от страната краткотрайно ще превали. Ще духа умерен до силен североизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 21°, на 2000 метра - около 15°.
Преди обяд по Черноморието ще бъде слънчево. След пладне ще има временни увеличения на облачността и на места главно по южното крайбрежие краткотрайно ще превали. Максималните температури ще са 27°-29°, малко по-високи от температурата на морската вода. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.
Водещи
-
Ограничено движние около "Св. Ал. Невски" довечера
СДВР предприемат необходимите мерки за охрана на обществения ред и пътната безопасност във...
19.04 | 16:20
-
Благодатният огън слезе в Йерусалим, носят го у нас от Румъния довечера
И тази година църковна делегация от България не пътува до Израел, за да пренесе свещения...
19.04 | 16:00
-
Ева Кикерезова заменя бременната Натали в ефира на Би Ти Ви?
Таткото на първото бебе за секси синоптичката Натали е многократният ни шампион по...
19.04 | 15:00