Йончева: Ще се преборим за справедливост 25.04 | 09:29
Селата ни все едно са във война, хората са обезверени, ние ще спрем този процес, заяви тя пред симпатизанти в София

"На 26 май ще се преборим за справедливост", това заяви водачът на листата на "БСП за България" Елена Йончева пред софийската общественост.
"Толкова години сме член на Европейския съюз, но дори не се доближаваме до някои стандарти. На дъното на всички възможни класации сме. Но ние ще победим и ще върнем Европа на социалното достойнство и на свободата", изтъкна тя. Според нея има неотложна нужда от промяна сега. Йончева се обяви против българите да бъдем хора втора категория, както и белите роби на Европа.
"Селата ни все едно са във война, хората са обезверени. Ние ще спрем този процес", каза водачът на листата на левицата, като напомни, че след победата на 26 май започват големите битки в Европейския парламент. Йончева беше категорична, че социалната програма на БСП може да бъде реализирана и в Европейския парламент.
" Ще се преборим за Младежка и детска гаранция. Ще се борим Европа да има силна външна политика и отбрана, защото това е важно", заяви тя. Йончева посочи два избора- или да живеем в авторитарен режим, в криминална система, или да въстанем на 26 май с бюлетина номер 18.
Водещи
-
Стомашно-чревните вируси атакуват в края на лятото
Епидемиологът д-р Христиана Бацелова предупреждава за активизиране на инфекциите и...
26.08 | 17:59
-
Социалното министерство предлага 1213 лв. минимална заплата от 1 януари 2026 г.
От 1 януари 2026 г. минималната почасова работна заплата ще бъде 7,31 лв. (3,74 евро).
26.08 | 17:39
-
До края на следващата седмица ще са ясни резултатите от назначените експертизи, които да докажат причината за смъртта на 21-годишната родилка
Младата жена почина на 23 август след раждането на второто си дете, нейни роднини атакуваха...
26.08 | 17:20
Най-четени
-
Напрежение в Русе след смъртта на родилка
С викове „убийци“ протестиращи нахлуха в АГ-комплекса на болницата
26.08 | 11:14
-
Ще има втори вход/изход на кв. „Сарафово“ в Бургас
Затова и Димитър Николов поиска от съветниците да дадат разрешение за изготвянето на нов...
26.08 | 11:45
-
20-годишен младеж от село Сушица заля с бензин и подпали родителите и сестра си след семеен скандал.
Тежки изгаряния
26.08 | 09:30
-
Емрах Стораро се сгоди! Изненадващ избор
Младите бяха поздравени с изпълнения на брата и бащата на бъдещия младоженец Фики и Тони...
26.08 | 12:45