Каскада на пътя – джип се натресе в огромна дупка (СНИМКИ/ВИДЕО) 17.01 | 14:05
ПТП-то става пред очите на полицията
Огромен джип Mercedes се натресе в улична пропаст в Панагюрище. Инцидентът е станал късно снощи, около 23:00 ч., в непосредствена близост до кръстовището на ул. "Цар Освободител" и ул. "30 декември". Регионалният сайт Nostop.bg пише, че по непотвърдена информация шофьорът е карал с несъобразена скорост.
Любителска камера е заснела пропадането на мерцедеса в дълбокия изкоп. От записа се вижда, че полицейска кола минава по ул. "Цар Освободител", а срещу тях с видимо по-висока скорост се задава джипът. За секунди същият пропада в дупката, а патрулиращите полицаи стават свидетели на инцидента.
За щастие жертви няма, нанесени са само материални щети по автомобила.
От седмици много улици в Панагюрище са разкопани заради дейностите по дълго очаквания ВиК проект. Изглежда обаче, че ограничителните знаци не помагат много на шофьорите да се ориентират в обстановката.
Водещи
-
Недялко Йорданов: Бойко ми спаси живота - прати самолет в Бургас да ме докара във ВМА
Не го харесвам като политик, но е добър човек, сподели поетът
21.12 | 18:00
-
Опасни ли са мокрите кърпички за почистване?
21.12 | 17:20
-
Първан Симеонов: Президентът е добре да изчака до лятото за своя партия
По думите му новоучредената партия "Трети март", която заявява, че приема президента Радев за...
21.12 | 17:00
Най-четени
-
Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ ще бъде спрян по-рано заради установен дефект
Няма отделяне на радиоактивни вещества, съобщиха от ядрената централа
21.12 | 09:45