Кирил Петков: Чакъров се огъна след ужасяващ шантаж 27.05 | 17:15

Петков завърши своето изявление с призив към "всички свободни хора в България" да се борят всеки ден за мечтата страната да стане нормална европейска държава.

От iNews.bg

Съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков коментира ситуацията с Джевдет Чакъров в публикация в социалните мрежи. В нея той изрази предположение, че "шантажът е бил ужасяващ", за да накара Чакъров да промени позицията си.

"Предполагам, че шантажът е бил ужасяващ, за да може Джевдет Чакъров да се огъне, но аз вярвам, че има млади хора и в редиците на АПС, които няма да искат да продължат да представляват най-бедните избиратели с чудовищно богати партийни лидери, като самия Пеевски, основна част от корупционната машина!", написа Кирил Петков.

В своето изявление Петков подчерта, че България може да бъде "една нормална европейска държава" и че "пътят напред за България е само един: България в сърцето на Европа, България без корупция". Според него това е начинът българите да станат "по-богати, по-успешни" и да има "истинска справедливост".

Лидерът на ПП-ДБ заяви, че се гордее с факта, че в неговата политическа формация "пречупване никога не е имало", защото не вземат решения на база "страх или корист". Той добави, че това ще продължи и занапред, "независимо колко обвинения си измислят" по негов адрес и този на Сарафов.

Петков завърши своето изявление с призив към "всички свободни хора в България" да се борят всеки ден за мечтата страната да стане нормална европейска държава.

Водещи

Най-четени