Мартин Захариев: Сякаш съм ходил като сянка на Костов 04.04 | 11:57
Имало ретроградно схващане за БСП – Столетницата се променяла
Сякаш съм ходил като сянка на г-н Костов в последните 10-12 години и със синя лента на главата, което не съм, защото аз този човек, дори не съм го срещал очи в очи. Това заяви пред TV7 продуцентът и издател Мартин Захариев, който вчера бе представен като кандидат-депутат от гражданската квота на БСП.
"Но вътрешното ми убеждение е, че тече процес на промяна в БСП или поне моето схващане е такова. Дано не се заблуждавам", каза Захариев.
Той твърди, че иска чрез законодателни реформи да върне към живот дребния и средния бизнес.
"Абсолютно ви казвам, че е ликвидиран, той е на изкуствено дишане в последните четири години", посочи той.
Според него единственият носител на промяна в момента е Столетницата. "Мисля, че има едно остаряло, ретроградно схващане затова какво е БСП", коментира той. Доколко това не е фасада, обаче по неговите думи ще разберем тепърва.
Мартин Захариев посочи още, че не е издател на мъжкото списание Playboy от шест години и не разбира защо точно той от 60 души гражданска квота в БСП предизвиква най-голям медиен интерес.
Водещи
-
Американското разузнаване: Путин иска и части от Европа!
Данните са в разрез и с изказванията на руския президент
21.12 | 10:20
-
Ценовият индекс на храните на борсите у нас расте и тази седмица
Това сочат данните на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата
21.12 | 10:00
-
Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ ще бъде спрян по-рано заради установен дефект
Няма отделяне на радиоактивни вещества, съобщиха от ядрената централа
21.12 | 09:45
Най-четени
-
Шести блок на АЕЦ „Козлодуй“ ще бъде спрян по-рано заради установен дефект
Няма отделяне на радиоактивни вещества, съобщиха от ядрената централа
21.12 | 09:45