Няма следа от изчезналия в морето Дмитрий, жена му с Фейсбук-кампания и важно желание 05.09 | 13:17
Надя Чебан зове всички, които живеят край Южното Черноморие, да се оглеждат за съпруга й
![Няма следа от изчезналия в морето Дмитрий, жена му с Фейсбук-кампания и важно желание](http://inews.bg/pictures/947257-1_1004.jpg)
Трети ден няма и следа от бесарабския българин Дмитрий Чебан, който изчезна в морето край плаж Смокиня, Созопол. Съпругата му Надя Чебан продължава да апелира всеки, който има възможност, да помогне в издирването. Припомняме, че Дмитрий и братовчедът на съпругата му Данила влезли около 15:00 часа на 2 септември в морето на плаж Смокиня край Созопол и изчезнали безследно. На следващия ден бе открит трупът на 18-годишния Данила, но Дмитрий и до момента не е намерен, което дава искрица надежда на съпругата му.
"Много съм благодарна на всички, които участват в момента. Нямам думи да изкажа как това ми дава някаква надежда и сили. Много искам да намеря мъжа ми, ако още е жив. Аз ще издържа, но без него нямам живот. Няма го тялото, затова имам още надежда. Благодарна съм за вашите инициативи, консултации, идеи, за силите и личното време, рискове и средства. Просто не мога да изразя всичко. Не искам да вярвам. Днес беше много труден ден. Много километри, дронове, лодки, водолаз и много хора по брега.
Знам, че трябва да чакам още няколко дена, всички лоши варианти разбирам, но не ме интересуват в момента изобщо. Моля на всички, които живеят на морето, да излезете на брега за 5 минутки или колкото е възможно, да погледнете дали няма да видите мъжа ми. Той съвсем не заслужава тази смърт. Боже, помогни ни на всички. Може би още е жив някъде.... Не искам да губя тази надежда...", написа емоционално във Гейсбук Надя Чебан, зовейки хората край брега да помагат като се оглеждат за тяло в морската шир.
Водещи
-
От "Пирогов" дали по 9 бона за всяка от пострадалите с ботокса
Това съобщи проф. Николай Габровски, който е началник на Клиниката по неврохирургия на...
09.02 | 17:40
-
Второ злато за Цанко Цанков от зимното плуване
Водата беше по-студена от вчера и термометрите отчетоха 2.6 градуса по Целзий
09.02 | 17:20
-
Гуцанов: Не искаме таван на цените, а ограничение на надценките
Няма да има ръст на данъците и таксите, нито орязване на социалните придобивки, обеща...
09.02 | 17:00
Най-четени
-
Мъск няма да купува ТикТок
09.02 | 11:40
-
Шофьор помете 9 паркирани коли в София
Инцидентът е станал в близост до 20-а поликлиника
09.02 | 09:45