Ограничават движението в стария тунел „Железница“ 04.12 | 11:30
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да се движат със съобразена скорост и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.

На 4 и 5 декември от 9 ч. до 18 ч. ще бъде ограничено движението на всички автомобили в стария тунел "Железница" на път I-1 Благоевград – Кулата за обрушване на облицовката в съоръжението. Трафикът се пренасочва по обходен маршрут по път I-1 Благоевград - Кулата - пътен възел "Благоевград Юг" - АМ "Струма" - Симитли и обратно.
Пътническите автобуси, които обслужват населените места в района, ще преминават по общинския път Благоевград - Церово - Железница – Симитли. До приключване на предприетите дейности през тунела ще се допускат само автомобили със специален режим на движение.
Агенция "Пътна инфраструктура" апелира шофьорите да се движат със съобразена скорост и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
Водещи
-
Нови промени по АМ "Тракия"
Те са валидни за участъка в ремонт в Софийска област между 24-и и 33-и километър на...
12.10 | 10:40
Най-четени
-
Държавата е основен работодател в една пета от общините
Това показва анализ на Института за пазарна икономика
12.10 | 10:00
-
Посрещнаха с хляб-сол и гайди златния Насар
Българската звезда във вдигането на тежести се завърна късно снощи в родината с третата си...
12.10 | 09:00