Орешарски се отчита за 100-те дни пред депутатите 18.09 | 10:35
В петък пък ще се обсъди програмата за управление на кабинета
Парламентът ще обсъди тази седмица програмата за управление на кабинета "Орешарски". Предвижда се тя да бъде точка втора в дневния ред за петък.
Точката беше включена в програмата на Народното събрание по предложение на Корнелия Нинова, от "Коалиция за България", съобщава БТА.
Председателят на парламента Михаил Миков обяви, че е разговарял с премиера Пламен Орешарски и евентуално утре (19 септември) министър-председателят ще представи пред народните представители отчет за стоте дни на правителството.
Депутатите обсъждат в момента Годишния доклад за дейността на Българската академия на науките за 2012 г.
В дневния ред е и проект на декларация за актуалните национални задачи и приоритетите на Народното събрание.
Водещи
-
Хампарцумян: Ленин е предупредил, че държава, в която полицаите взимат повече от учителите, е полицейска
Външните банки ще ни дадат кредит, но един ден купонът ще свърши и идва сметката, може да се...
18.11 | 21:00
-
За всеки трети проверен воден обект по Черноморието има нарушения
Най-засегнати са Св. Влас, Елените, Лозенец, Царево, Слънчев бряг и Варна
18.11 | 20:30
-
Алибегов: Ще обжалваме новите такси на Столична община
По думите му бюджетът, разглеждан в парламентарните комисии, предвижда редица утежнения за...
18.11 | 20:16
Най-четени
-
Предупреждение за ураганен вятър в Царево
Бурният вятър през нощта събори дърво и временно затвори пътя между селата Ясна поляна и Ново...
18.11 | 09:30