Остава хладно за сезона 16.07 | 09:00
Максимални температури между 22° и 27°, в София около 22°

Днес до обяд облачността ще е разкъсана, предимно висока. Около и след обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна. Ще има превалявания от дъжд, на повече места в Южна България. В Рило-Родопската област количествата на валежа ще са значителни. Ще духа слаб североизточен вятър. Ще бъде хладно за сезона, с максимални температури между 22° и 27°, в София около 22°.
Над планините ще бъде предимно облачно. Около и след обяд ще има валежи от дъжд, по-интензивни в Рило-Родопската област. Ще духа до умерен северен вятър. Максимална температура на 1200 метра около 16°, на 2000 метра - около 9°.
Над Черноморието пред обяд ще бъде предимно слънчево, но в следобедните часове облачността ще се увеличи и на места ще превали. Ще духа слаб до умерен вятър от север, след обяд от североизток. Максималните температури ще са между 23° и 26°, близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде 2 бала.
Водещи
-
Делегация, водена от вицепремиера Атанас Зафиров, беше приета от премиера на Република Армения Никол Пашинян
Министър-председателят изрази надежда, че в резултат на посещението на г-н Зафиров ще се...
24.09 | 11:59
-
Забраната за телефони в клас: Всяко училище само ще определя какви ще са правилата
"Мисля, че не се съсредоточават в учението като гледат телефоните и щракат на телефоните",...
24.09 | 11:45
-
Киселова закри днешното заседание на НС поради липса на кворум
Председателят на парламента Наталия Киселова закри днешното пленарно заседание след две...
24.09 | 11:00
Най-четени
-
Заради ареста на Коцев: Евродепутати поискаха спиране на плащанията по ПВУ за България
Политически контекст и последствия
24.09 | 09:59
-
Кои ваксини са безплатни у нас 2
Къде родителите да намерят информация за поставените ваксини на децата им
24.09 | 09:30
-
Левон Хампарцумян: Дългосрочното натрупване на бюджетни дефицити накрая води до катастрофа
„Не може заплатите в бюджетния сектор да бъдат 10% от БВП. Не може пенсиите да са нараснали с...
24.09 | 10:27
-
Българи масово изкупуват имоти край Кавала
По-младото поколение гърци обаче има по-прагматичен подход към ситуацията – за тях масовото...
24.09 | 10:45