Откриха обезобразен труп на старица в Огоста 18.08 | 14:33
Жената е от село Копиловци, издирват я от 6 дни
Водолази откриха обезобразеното тяло на 83-годишна жена в река Огоста, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Монтана, цитирана от Дарик.
Вчера около 10.25 ч. в полицията в Монтана е получен сигнал за намерен труп, заклещен в камъни в река Огоста, под село Копиловци.
Установено е, че трупът е на 83-годишна жителка на селото, която живеела в близост до реката. Жената е обявена за издирване и е в неизвестност от 23.00 ч. на 12 август.
На място е извършен оглед на трупа, при който е установена липсата на горен ляв крайник, както и на меки тъкани, ребра и гърди. Трупът е изпратен за аутопсия в МБАЛ-Монтана.
Разпитан е 60-годишен мъж от Монтана, син на починалата, който заявил, че се грижел за майка си, тъй като била с деменция и често напускала дома си и се отправяла в различна посока.
На 12 август около 23.00 ч. заключил майка си, но забравил ключа на вратата. Малко след това установил, че жената я няма.
По случая е образувано досъдебно производство в Районно управление "Полиция"-Монтана.
Водещи
-
Жълт код в 18 области у нас за силен вятър
21.11 | 07:58
Най-четени
-
Жълт код в 18 области у нас за силен вятър
21.11 | 07:58
-
ГЕРБ предлага коледните добавки за пенсионерите, които са под прага на бедност, да бъдат 120 лв
. Това съобщи в кулоарите на парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
20.11 | 10:45
-
Служители в администрациите протестират в цялата страна, настояват за ръст на заплатите с 20%
Ирина Ангелова допълва, че ниските доходи ги принуждават постоянно да се лишават и да търсят...
20.11 | 11:45
-
Рецепционисти вече получават до 3000 лева, а хотелските мениджъри – до 120 000 евро годишно
Особено внимание той отделя на нарастващите заплати в бранша, които според него стоят в...
20.11 | 12:45