Отново скандал между водеща и Волен Сидеров 20.07 | 12:17
Лидерът на "Атака" ще съди Мариана Векилска

Отново Волен Сидеров участва в скандал с телевизионна водеща. След като преди време срещата му с Лора Крумова завърши с искри, сега на нейно място бе Мариана Векилска. Този път обаче разгорещеният разговор между двамата може да доведе до съдебната зала, след като стана ясно, ч Волен Сидеров завежда иск за клевета срещу bTV и Мариана Векилска.
"Водещата на "Тази неделя” направи лъжливи внушения за връзка между телевизия "Алфа” и КТБ", съобщиха от пресцентъра на "Атака”. По никакъв начин телевизия "Алфа” не е свързана с банка КТБ, нито с коя да е банка у нас, категорично заявява лидерът на партия "Атака”.
Според него, като партийна телевизия, "Алфа” няма право на търговска реклама и това е законово положение. "Няма как "Алфа” да бъде финансирана от фирма или банка и в това всеки може да се увери. Партийната субсидия издържа телевизията на "Атака” и това се проверява надлежно и редовно от Сметната палата и НАП всяка година, а резултатите са публични. Ясно е, че общата обвързаност на политици от ГЕРБ, ДПС, ББЦ, БСП и ДСБ с нашумялата напоследък банка ражда напъна да бъдат вкарани в кюпа "Атака” и Сидеров, за да се създаде внушението, че всички политици са замесени в скандала с КТБ", смятат от "Атака”.
На тази идея е послужило и предаването "Тази неделя” с водещ Векилска. "Всички опити за клевети спрямо Сидеров и "Атака” ще бъдат последвани от съдебни искове, за да стане ясно, че медиите трябва да носят отговорност за лъжите, които тиражират", завършва съобщението.
Водещи
-
Българският фермерски съюз настоява за създаването на гаранционен фонд за щети в земеделието
Агроном за загубите в земеделието: Такова нещо не сме виждали от десетилетия
11.04 | 15:45
-
Елисавета Белобрадова: КЗП да спре да делегира правомощията си на частни фирми
Становище на Елисавета Белобрадова, народен представител от ПГ на „Продължаваме Промяната –...
11.04 | 15:00
-
Шефът на АПИ към бащата на Сияна: Апелирам да даде конкретни имена на заплашвани служители
"Никой никога не е заплашвал или спирал служители на Агенция „Пътна инфраструктура“ да...
11.04 | 14:45
-
Брокер с прогноза за цената на имотите при влизането ни в еврозоната
Първият фактор - високото търсене повишава цената. Освен това има и ниско предлагане.
11.04 | 14:30
Най-четени
-
Петков:Андрей Цеков е получил закана, че ако продължава да се споменава Иван Мирински ще има проблеми
Съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков коментира актуални теми в НС.
11.04 | 10:45
-
Кирил Петков: Пеевски е звънял като луд на всякакви министри
Неговото изявление е продължение на думите на Андрей Цеков от вчерашния ден, който твърди, че...
11.04 | 11:33
-
Започва делото срещу Лена Бориславова
Според обвинението, Бориславова се е ползвала от неистински документи на 13 май 2021 г. и 14...
11.04 | 09:15
-
И Борисов проговори за Андрей Цеков
Видях злобата и как Радев изплиска легена, каза лидерът ан ГЕРБ
11.04 | 11:58