Пламен Захариев е новият изпълнителен директор на ИАРА 08.07 | 12:12

Досега той е бил председател на Националния център за социална рехабилитация в София

От Андриян Георгиев

Министърът на земеделието и храните Мирослав Найденов е назначил Пламен Захариев за изпълнителен директор на Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури (ИАРА), съобщават от пресслужбата на Министерството на земеделието и храните (МЗХ).

Досега той е заемал поста на председател на Националния център за социална рехабилитация в град София. Изпълнявал е и длъжността директор на техническия сектор в Конфедерация на независимите синдикати в България (КНСБ). Пламен Захариев е магистър по стопанско управление от Бургаския свободен университет.

За негов заместник е назначен Николай Ангелов. Той е заемал поста на изпълнителен директор на Агенцията за социално подпомагане, както и на заместник-министър на труда и социалната политика през 2005 г.

Водещи

Най-четени