Помелата 10 коли в Пловдив на свобода, но срещу 20 бона 19.04 | 12:59
Качих се да карам пияна, защото нямах пари за такси, каза пред съда танцьорката

Освободиха под гаранция от 20 000 лева шофьорката, която пияна и дрогирана блъсна 10 паркирани коли в Пловдив. Пред съда танцьорката Габриела Медарова се разплака и обясни, че много съжалява за случилото се. Тя заяви, че се е качила зад волана пияна, защото нямала пари за такси, предаде Нова телевизия.
В съда стана ясно, че тя е искала да прехвърли вината върху майка си, като я е накарала да лъжесвидетелства че тя е управлявала джипа. Но тя е отказала. Габриела обяснила, че изпушила една цигара марихуана след произшествето а не преди това. Полицаите обаче са установили точно обратното. Адвоката й разкри че в същата вечер тя е изпила няколко чаши алкохол, тъй като управителя на нощния клуб в който тя работи я глобил със 100 лв. Автооценъчната експертиза показва че тя е нанесла щети на автомобилите за на 40 хил. лева. Родителите й определиха случилото се като "неуместна постъпка от нейна страна".
Медарова остави луксозния си джип и избяга, след като блъсна 10 паркирани автомобила. След залавянето й полицаите установиха, че е карала с над 1.3 промила алкохол и след употреба на марихуана.
Повдигнати са й три обвинения, като за едно от тях тя може да получи до 3 години затвор. Решението не е окончателно и подлежи на обжалване в 3-дневен срок пред Окръжния съд. Прокурорът и адвокатът й заявиха, че ще обжалват.
Водещи
-
Почина работникът от трудовата злополука в завод "Арсенал"
Мъжът е бил с тежка травма в коремната област след инцидента в оръжейния завод в Казанлък
04.09 | 17:40
-
Радев за случая със самолета на Фон дер Лайен: Това е измислен скандал
По думите му няма постъпила официална информация за смущения от стотиците прелитащи самолети...
04.09 | 17:20
-
Депутатите отхвърлиха ветото на президента върху промените в Закона за държавните имоти
Според Радев с този ход кабинетът търси начин да бъде запълнен дефицитът в бюджета.
04.09 | 16:30
-
Заловиха дилър, продавал фентанил в центъра на София
Мъжът е задържан за 72 часа. Той е с множество криминални прояви за притежание на наркотици.
04.09 | 16:14
Най-четени
-
Първи интимности в „Ергенът: Любов в рая“ – неочаквана двойка си позволи повече
Още на третия ден от най-горещото риалити „Ергенът: Любов в рая“ зрителите станаха свидетели...
04.09 | 11:30
-
Спекулации ли са твърденията, че Европа се готви за война?
Според него армията ни работи по стандарт на НАТО.
04.09 | 09:59
-
Започна ремонтът на пътя I-3 Бяла - Ботевград в участъка
Днес преминаването през пътния участък ще е спряно до 17:00 часа. Обходят маршрут е през...
04.09 | 12:15