Премиерът: Вече си представях заглавията в медиите - „Гълъб Донев отлетя от МС” 14.12 | 16:15
"Остава и надеждата за съставяне на редовно правителство", посочи той
Вече си представях заглавията в медиите - "Гълъб Донев отлетя от Министерския съвет”. Обаче оставаме, както стана ясно след гласуването на народните представители. Остава и надеждата за съставяне на редовно правителство. Така служебният премиер Гълъб Донев коментира отхвърленото от Народното събрание правителство "Габровски” преди началото на заседанието на кабинета.
Донев уточни, че служебното правителство продължава работата по обявените в началото на мандата си приоритети. "От хода на дискусията в парламента днес ясно пролича, че тази наша мисия за работа с мисъл за хората се възприема и от народните представители. Това ми дава надежда за успех в търсенето на модела за съставяне на редовно правителство”, каза още министър-председателят.
Водещи
-
На сайта на софийската епархия публикуваха новите цени в евро на свещите
Вижте единичната цена на църковните парафинени и восъчни свещи по категории, както следва
06.01 | 11:15
-
БАН наложи официални правила за изписването на новата национална валута
Край на „еврата“ в официалната реч
06.01 | 10:59
-
За пенсионерите – 1 евро за карта за градския транспорт в Хасково
Картите за ветерани и военноинвалиди остават безплатни, за деца с увреждания и придружител...
06.01 | 10:45
-
Арменците празнуват едновременно Коледа и Богоявление
Празничната света литургия за Коледа и Богоявление ще бъде отслужена на 6 януари от 10:30 ч....
06.01 | 10:30
Най-четени
-
Стотици мъже и тази година се включиха в традиционното мъжко хоро на Богоявление в студените води на река Тунджа в Калофер
"Специално за участниците в богоявленския ритуал в Калофер няма никаква организация от...
06.01 | 09:00