Разпитват служителите на взривения завод в Горни Лом 11.10 | 13:00
Ще търсят свидетели и на предишните инциденти

Разпитват служителите на оръжейния завод в Горни Лом, където при взрив миналата седмица загинаха 15 души, предаде "Нова телевизия".
Във връзка с разследването ще се търсят показанията и на свидетели, и потърпевши при другите тежки инциденти във фабриката за боеприпаси.
Предишните случаи са шест, с двама загинали - през 2006 и 2007 година. Близки на загиналите твърдят, че фирмата не е осигурила безопасни условия на труд. Водят дела с години, но те винаги са били отлагани. Затова и след време някой се съгласяват на споразумение или се отказват.
Водещи
-
Борисов: Много съм притеснен, светът уверено върви към война!
Това заяви в кулоарите на Народното събрание лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
02.10 | 10:30
-
Парламентът решава: Кой ще назначава шефовете на ДАНС и ДАР
Народното събрание ще разгледа на второ гласуване и промени в Закона за гражданското...
02.10 | 09:59
-
От 2 до 6 октомври ще бъде спряно топлоподаването за целия квартал „Дружба-2“ и комплекс „Цариградски“
Общата продължителност на ремонта е 90 дни, като топлоподаването няма да бъде спряно през...
02.10 | 09:45
Най-четени
-
От 2 до 6 октомври ще бъде спряно топлоподаването за целия квартал „Дружба-2“ и комплекс „Цариградски“
Общата продължителност на ремонта е 90 дни, като топлоподаването няма да бъде спряно през...
02.10 | 09:45
-
На 2 октомври вярващите честват деня на паметта на светия свещеномъченик Киприан
Народните поверия за днес
02.10 | 09:30