Самоубил ли се е Росен Ангелов? 07.01 | 16:28
Очаква се малко късно от полицията и прокуратурата да дадат пресконференция

Издирваният за шесторното убийство в Нови Искър Росен Ангелов се е самоубил, предаде Фокус.
Първоначалната информация е, че той се е застрелял с малокалибрено оръжие със заглушител в главата. Бил е намерен днес следобед от патрул на Военна полиция във вила в с.Луково близо до тази, в която е живеел преди.
Все още не е ясно дали той се е върнал в постройката, или е бил в нея през цялото време на издирването.
На мястото тече оглед. Официална информация се очаква по-късно днес от брифинг на СДВР.
На 2 януари в дома им в Нови Искър бяха открити телата на петима души - баща и син, момиче и момче и възрастна жена. Всички те бяха с множество огнестрелни рани.
В момента се чака съдебен лекар, който да пристигне на мястото. Оръжието е било със заглушител, малокалибрено, предполага се, че с него е извършил злокобното убийство в нощта на 31 декември и 1 януари. Предсмъртно писмо няма.
Водещи
-
Димо Алексиев влиза в затвора за година и половина, реши съдът на първа инстанция
Ще си вземе шофьорската книжка малко след излизане от пандиза
30.07 | 21:00
-
Тол камерите заснеха кола със средна скорост 202 км/ч на АМ „Тракия”
Друга летя със 181 км/ч по „Европа”
30.07 | 20:13
Най-четени
-
Десислава Иванчева и нейната заместничка Биляна Петрова дадоха първо интервю след освобождаването си от затвора
Заплахи и притискания
30.07 | 10:59
-
Възпяха Десислава Иванчева в стихове
Тя е героиня във вдъхновената от Радой Ралин и Алеко книга "През Банкя до Харвард и назад" на...
30.07 | 15:00
-
Тази седмица влизат в сила ключови промени за движението по пътищата и за наказателната отговорност на шофьорите
Критики към новите мерки
30.07 | 09:59
-
Борисов: Имаше 4 години да се закупи някаква техника, ако е имало воля
Не е имало воля. Това заяви пред журналисти в парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
30.07 | 11:15