Слави Трифонов: Подкрепата на ЕНП и Вебер за Бойко Борисов е изцяло против логиката на морала 07.10 | 14:45
"Гарван гарвану око не вади"
Гарван гарвану око не вади. Така лидерът на "Има такава държава" и тв водещ Слави Трифонов коментира подкрепата на ЕНП за правителството на Бойко Борисов. Коментара си по темата той публикува отново във Фейсбук.
"За Европейската народна партия и за нейния началник в Европейския парламент Манфред Вебер явно чекмеджетата, кюлчетата, корупцията и най-вече върховенството на закона нямат никакво значение", смята Трифонов.
И добавя:
"Подкрепата на ЕНП и Манфред Вебер за Бойко Борисов е изцяло против логиката на морала и въпросното върховенство на закона. Това е толкова отвратително лицемерие, че си правя следния извод: Има не само български политици, които не ги е срам, явно има и европейски политици, които са оперирани от срам и морал в ранна детска възраст. Аз не знам тази резолюция какво ще промени.
Какъв ще е ефектът. Или дефектът от тази резолюция. Но тя няма да промени истината. А истината я знаем всички. Ние нито сме луди, нито толкова глупави, че да вярваме на доклади, резолюции, европейски политици или когото и да било".
Според Трифонов позицията на ЕНП показва, че в ЕП липсва морал. По думите му обаче истината не може да бъде променена.
"Истината е само една. Тя е като гравитацията – въобще не й пука какво мислите за нея. Просто си съществува. А за гарваните дето не си вадят очите един на друг - и на тях ще им дойде времето. Рано или късно. Повярвайте ми – бил съм ловец. Знам как става", настоява още шоуменът.
Водещи
-
На фона на грипната епидемия в части от страната, някои общини обявиха 6 и 7 февруари за неучебни дни
Министърът на образованието Красимир Вълчев пък съобщи, че към деня за междусрочна ваканция...
04.02 | 14:45
-
Колко всъщност струва поставянето на ботокс?
Жертви на мнимата лекарка Арина Осипова, известна като Др. Гуудс, признават, че избрали нея...
04.02 | 14:30
-
Районният съд в Пловдив определи новата дата за рестарта на делото „Дебора“
Процесът тръгва отначало
04.02 | 14:15
-
22-годишната, която наръга с нож трима мъже до входа на Южния парк е диспансеризирана с тежко психиатрично заболяване
За нея се грижи майка й, която е обяснила в полицията, че момичето отказва да приема...
04.02 | 14:00
Най-четени
-
Жена намушка с нож няколко души в София
Инцидентът е станал малко преди 8:30 часа тази сутрин.
04.02 | 09:45
-
Тръмп предприе решителни действия спрямо социалната мрежа TikTok
Вашингтон настоява за прехвърляне на собствеността в американски ръце, за да гарантира...
04.02 | 09:30
-
Студен атмосферен фронт ни носи минусови температури
Дневните температури ще се понижат и максималните ще са около 3°С-5°С
04.02 | 08:39