Трева избуя до преградните знаци на магистрала "Марица" 11.07 | 19:00
Този участък - от 27 до 29 км, и в двете посоки в лявата лента е затворен за ремонт, след като Агенция "Пътна инфраструктура" се самосезира за опасни хлътвания.
Трева избуя до преградните знаци на магистрала "Марица", съобщи хасковският сайт Xnews.bg. На 28-ия километър по най-новия високоскоростен аутобан поникна зелена растителност.
Този участък - от 27 до 29 км, и в двете посоки в лявата лента е затворен за ремонт, след като Агенция "Пътна инфраструктура" се самосезира за опасни хлътвания.
През февруари от пътната агенция обясниха, че ще предприемат ремонтни дейности в края на пролетта. Вместо асфалт обаче на повече от метър вече никне трева.
Проверка на Xnews.bg в 21 часа установи, че дори липсват осветителни тела за предупреждение. До знаците в средата на пътя има парчета от счупени стопове. Необходимо е шофьорите да управляват с повишено внимание и намалят скоростта до 70 км/ч.
Пет месеца след откриването, Лот 1 на АМ "Марица" пропадна фрапантно близо 200 метра до река Банска. През годините съоръжението, чиято стойност е около 200 милиона лева, претърпя многократни ремонтни дейности.
Водещи
-
времето се обръща от вторник
След слънчевия уикенд, началото на новата седмица се очаква промяна в синоптичната обстановка
17.11 | 08:09
-
Любомир Дацов: Бюджет 2026 допълнително стимулира негативни процеси
"Не е нормално бюджетът да се управлява по технически формули", смята финансистът от Фискалния...
16.11 | 18:00
-
Божидар Божанов: 46% преразпределение от БВП води до скорошен сблъсък с айсберга
Това е бюджетът на Пеевски, смята депутатът от ПП - ДБ
16.11 | 17:40
Най-четени
-
времето се обръща от вторник
След слънчевия уикенд, началото на новата седмица се очаква промяна в синоптичната обстановка
17.11 | 08:09
-
Жечо Станков: Румен Спецов трябва да получи разрешение от МС за всяка специфична дейност
"Не можеше по закона от 2023 г. да се гарантира основната дейност на особения управител",...
16.11 | 16:20
-
Костадинов от Сочи: Срещнах се с Дмитрий Медведев, "Възраждане" пише история
Лидерът на "Възраждане" заедно с депутата от партията Ангел Георгиев и евродепутатите Рада...
16.11 | 13:20
-
Държавата дава ваучери по 20 000 лв. за саниране на къща
16.11 | 10:40