Цветанов: Събрахме 180 подписа за промените в Конституцията 24.07 | 15:08
Трима от АБВ са подкрепили реформата

Събрахме 180 подписа за промените в Конституцията. Това каза пред журналисти председателят на ПГ на ГЕРБ Цветан Цветанов след като бяха внесени подписите за новия законопроект за промяна в Конституцията в деловодството на Народното събрание.
"Това, което беше декларирано вчера, вече е изпълнено от всички парламентарно представени групи, които заявиха подкрепата си за конституционните промени", подчерта той.
Шефът на групата на ГЕРБ уточни, че подписи под новите конституционни промени са положени от цялата парламентарна група на ГЕРБ, тази на Реформаторския блок, на Патриотичния фронт, ДПС. От БДЦ са се подписали всички без един, който е в чужбина. От АБВ има трима депутати, които са се подписали.
Водещи
-
Илън Мъск спира създаването на политическата си партия?
20.08 | 13:15
-
Следващата "Евровизия" ще се проведе във Виена
Финалът ще се проведе на 16 май 2026 г. в зала Wiener Stadthalle, най-голямата закрита арена в...
20.08 | 12:46
-
Гроздан Караджов: Обявяваме процедура за избор на нови оператори на „БДЖ-Пътнически превози“
Той увери, че конкуренцията няма да е просто борба за субсидии, а състезание за по-добро...
20.08 | 12:30
Най-четени
-
Момченце е ударено от ток край басейн в Сливенско
12-годишното дете е пострадало при сядане на ръба на басейна
20.08 | 10:15