Як хейт се лее срещу нарязаната Дебора, която дебютира в чалгата ВИДЕО 05.01 | 12:39
Кога се възстанови от физическите и душевните травми, че?... И точно чалга... Да изцапаш такава кауза с чалга е все едно да дадеш храна на насилниците на жени, пише известният Петър Низамов

Сипе се лавина от хули в социалните мрежи към добилата национална популярност през лятото Дебора Михайлова. Ммичето, което бе нарязано от охранител, който й е бил любовник, макар да е имал успоредно жена и дете. Младата жена сбъдна мечтата си да стане чалга певица. Това обаче хич не се харсва на много хора и те нескрито я плюят за избора, а и за бързината, с която се впусна в начинанието.
Дебора Михайлова дебютира в чалгата с песен наречена "Разбити мечти", в която е в дует с певицата Лидия. Момичето от Стара Загора , чията съдба трогна цяла България, сподели вълнението си от сбъдната й мечта с последователите си в Инстаграм.
"Скъпи приятели, искам да ви представя моята дебютна песен с прекрасната Лидия. Ще посрещна 2024 година със сбъдването на моята най-съкровена мечта и съм щастлива, че мога да я споделя с всички вас. Тази песен е за "Разбитите мечти" и жените, които са обичали истински, но са били план "Б" в мъжките сърца. - разкри Деби - Жените, които въпреки всичко са намерили сили да продължат напред."
По-рано тази година момичето от Стара Загора мина през пълен ад. 26-годишният Георги Георгиев подстрига и наряза Дебора с макетно ножче. Случаят стана публично известен месец по-късно и предизвика вълна от бурни реакции и протести в цялата страна. Това в крайна сметка не пречупи 18-годишното момиче и тя не спира да следва целите и мечтите си, като това да е певица е една от тях.
ЕТО И НЯКОИ ОТ КОМЕНТАРИТЕ ЗА ДЕБОРА:
Водещи
-
Методи Байкушев: ПП е мишена на българската прокуратура и разследващите органи
Според Байкушев обвинението срещу кмета на община Варна е "съшито с бели конци", категоричен...
12.07 | 18:00
-
Владислав Горанов: На Пеевски няма да му стигнат силите чак за премиер
"Магнитски" е дамга, но не ми трябва реабилитация, политическа най-малкото, посочи той
12.07 | 17:40
-
Иван Иванов на финал на „Уимбълдън“ при юношите
България отново на върха в световния тенис
12.07 | 17:20
Най-четени
-
Борисов с коментар за повишения рейтинг на България
По думите му това е още един добър знак за инвеститорите и за българската икономика, който...
12.07 | 10:55
-
Нинова: Непокорна България вече е официално регистрирана партия
Това съобщи тя с пост във Фейсбук
12.07 | 14:00
-
Мирчев: Споменаването на Асен Василев в делото не ни притеснава, може да кажат и Тръмп, и Джоли
Очевидно става дума за атака към опозиционните кметове, което не означава, че те не трябва да...
12.07 | 12:40