"Спаси София" обяви: Ставаме партия 08.11 | 11:00
Време е да осъществим идеите и решенията за столицата, които предлагаме вече толкова години, заявяват от организацията

Неправителствената гражданска организация "Спаси София", чиято основна цел е подобряването на градската среда, градския транспорт и качеството на живота в София, обяви, че ще се регистрира като политическа партия.
"Преди 14 години започнахме като трима съмишленици, които повярвахме, че и от нас зависи в какъв град живеем. Израстваме, ставаме все повече и даваме ясен сигнал, че сме готови да поемем отговорност за решаване на проблемите на София", написа Борис Бонев - кандидат-кмет на София на местните избори през 2019 г. и общински съветник в Столичния общински съвет.
"Време е да осъществим идеите и решенията за София, които предлагаме вече толкова години. Местните избори наближават и ние сме готови да поемем отговорност за управлението на нашия град", подчерта Бонев, който вероятно ще бъде кандидат-кмет на София за изборите през следващата есен. Бонев вече заяви, че има качества да бъде кмет на София и вижда "Продължаваме промяната" като потенциален партньор.
На кметските избори през октомври 2019 г. Борис Бонев се яви като независим кандидат в София и получи около 48 000 гласа или почти 11 на сто от вота на столичани.
Водещи
-
Камера е записала думите на починалия арестант в Казанлък: Убихте ме!
47-годишният мъж почина след арест в Центъра за Спешна медицинска помощ в града
20.03 | 20:45
-
"Почивайте в мир, ангели наши": В Кочани се простиха с жертвите на пожара
Семействата на загиналите при трагедията изпратиха своите деца в последния им път в няколко...
20.03 | 21:00
-
Орлин Колев: Не съм обвързан с политически партии или личности
Ще продължа да преподавам на студентите, но се налага да изляза в неплатен отпуск, ще...
20.03 | 20:13
-
Петков за избора на Орлин Колев:Всичко е ясно - "Ново начало" играе с управляващите
Ако Борисов не защитаваше Пеевски, Пеевски щеше да е от хаштаг "Кой" на хаштаг "Никой"
20.03 | 20:00
Най-четени
-
Какви потребителски такси дължим като здравноосигурени
Информацията важи за всички лечебни и здравни заведения на територията на страната, независимо...
20.03 | 08:30
-
Третият ерген Васил Пенев влиза в предаването тази вечер
Васил Пенев е на 29 години. Живее и работи в София в сферата на търговията и рекламата
20.03 | 10:30
-
Държавата предлага 30% сградна инсталация в сметката за парно
След решение на Върховния административен съд досегашният начин на изчисление беше отменен
20.03 | 13:20
-
Високо напрежение в НС: Борилавова нарече Тошко Йорданов "изтривалка на ГЕРБ"
Той й се скара да млъкне, докато той говори от трибуната
20.03 | 16:30