Ремонтират пътя Добрич - Албена 17.05 | 14:11
Ремонтните работи обхващат отсечката от кръговото кръстовище за черноморския комплекс до изхода на село Оброчище

Започна ремонт на участък от пътя Добрич-курорта "Албена", поради което е въведена временна организация на движението, съобщиха от областното пътно управление.
Ремонтните работи обхващат отсечката от кръговото кръстовище за черноморския комплекс до изхода на село Оброчище. Моторните превозни средства трябва да се движат с намалена скорост и се пропускат в лентата, в която не се извършват ремонтни дейности.
От областното пътно управление апелират към шофьорите да спазват въведените ограничения, необходимата скорост и дистанция, като се съобразяват с натовареността на движението в ремонтирания участък.
Ограничението ще продължи до края на ремонтните работи, които се очаква да приключат до няколко дни.
Водещи
-
Времето през май: От 2 до 33 градуса
В по-голямата част от страната средно месечната сума на валежите ще бъде около нормата
30.04 | 21:00
-
След размяната на реплики между Борисов и Радев: МО призна - има проблем с 1 от системите на F-16
Командирът на ВВС Николай Русев обаче уточни, че това не означава, че самолетът е счупен
30.04 | 20:15
Най-четени
-
Зоните за почасово платено паркиране в София няма да работят на 1 май
На 2 май, 3 май и 5 май 2025 г. зоните за почасово платено паркиране ще работят нормално.
30.04 | 11:15
-
Балабанов: Не се казвам Асен Василев и не съм правил глупав План за възстановяване и устойчивост, заради който се чудим как да наредим бюджета
Балабанов е категоричен, че за да се свърши цялата планирана работа на правителството - трябва...
30.04 | 09:59
-
Борисов е разпоредил "ликвидиране" на "Браво Пловдив" от властта в града под тепетата
Това заяви лидерът на ГЕРБ
30.04 | 15:10