Столичен квартал повишава уменията на администрацията си 25.06 | 09:32
Проект за повишаване знанията и уменията на служителите за подобряване административното обслужване на гражданите и бизнеса започва столичният район „Люлин”

Проект за повишаване знанията и уменията на служителите за подобряване административното обслужване на гражданите и бизнеса започва столичният район "Люлин”, съобщиха от пресцентъра на Столична община.
Проектът е на стойност малко над 88 хил. лева и се финансира по Оперативна програма "Административен капацитет” чрез Европейския социален фонд в рамките на процедура по подприоритет 2.2. "Компетентна и ефективна държавна администрация” за повишаване на квалификацията на служителите в администрацията, Договор № 13-22-47/06.01.2014 г. по ОПАК.
Той ще се изпълнява в рамките на 9 месеца и обхваща дейности по обученията на специфичните знания и умения на служителите от администрацията, които ще имат своя полезен ефект върху цялостната дейност за повишаване качеството на административните услуги в Столична община – район "Люлин”.
За участие в пресконференцията са поканени представители на Столична община, кметове на други райони, общински съветници, граждани и представители на бизнеса.
Водещи
-
Пореден протест в София и Телиш срещу войната по пътищата
Те са под наслов: „България няма деца за убиване!“
12.04 | 11:40
-
Мариан Бачев: Културата ще загуби пари по ПВУ
Ресорният министър обаче не се нае да каже прогнозна сума
12.04 | 11:20
-
Въпреки ремонта: Засилен трафик през „Дунав мост” при Русе
Очаква се румънските туристи да тръгнат напът по празниците
12.04 | 11:00
-
Почина канадският режисьор с български корени Тед Кочев
Негово дело е лентата "Рамбо: Първа кръв"
12.04 | 10:40
Най-четени
-
Лазаровден е! Какво повелява традицията, а какво е забранено?
Вижте какви са и поверията за този ден
12.04 | 09:00
-
Почина канадският режисьор с български корени Тед Кочев
Негово дело е лентата "Рамбо: Първа кръв"
12.04 | 10:40
-
Ветровита и дъждовна събота
12.04 | 09:15