Екшън в болница в Благоевград - лекари се бият 23.02 | 10:52
Лекар нападнал с юмруци своя колежка - извикала го през нощта да консултира пациент

Истински екшън се разигра в болницата в Благоевград. Лекар нападна и преби с юмруци своя колежка, тъй като го извикала през нощта да консултира пациент, съобщава bTV.
Побоят станал в Спешно приемното отделение на болницата, където по-рано дежурният лекар д-р Димка Стоянова приела пациент с извадена раменна става. Тъй като той се нуждаел от преглед от специалист, а дежурен тази нощ бил д-р Олег Сатиев, колежката му се обадила и го извикала по спешност.
Дежурният лекар твърди, че когато пристигнал, пациентът не бил в отделението, тъй като прегледът му се проточил повече от очакваното. Причината – през нощта в лечебното заведение няма дежурен рентгенолог.
Тогава д-р Сатиев се ядосал, че е принуден да чака и се обадил по телефона на колежката си, крещейки й. Според дежурния тази нощ персонал обаче, разгневеният специалист-консултант въобще не е бил в отделението по ортопедия и травматология и не е ясно откъде се е обадил.
След като д-р Сатиев все пак пристигнал в болницата, той предложил на д-р Стоянова да влязат в стаята на лекарите. Когато останали насаме, той се нахвърлил с юмруци върху нея, а след това си тръгнал. Потършевшата е заявила пред местни репортери, че вероятно колегата й щял да я удуши, ако в този момент при тях не влязъл случайно полицай, пристигнал заради пътно-транспортно произшествие.
Водещи
-
Горите на България трайно застаряват заради липса на активна грижа
Горите в България заемат над 39% от територията на страната
24.04 | 14:00
-
Министър Митов: Случаят с починалия мъж при полицейско задържане в Казанлък е срам за МВР
Във връзка с детето, което изчезна в края на миналата година в гурковското село Конаре Христов...
24.04 | 13:45
-
КЗК глоби две фирми с над 1 млн. лева заради краве мляко в овче сирене
От глобените дружества казват, че извършват постоянни тестове и грешката е изолиран случай.
24.04 | 13:30
-
Андрей Райчев за стоте дни управление: Хората заобичаха Росен Желязков
Правителството на Росен Желязков навърши своите първи 100 дни на власт - традиционен момент за...
24.04 | 13:15
Най-четени
-
На 87 години почина легендарната журналистка на БНТ Даниела Кънева
През 2020 г. президентът Румен Радев я удостои с Почетния знак на държавния глава за нейния...
24.04 | 10:00
-
Костадин Костадинов: Толкова е жалко и унизително, че няма накъде повече
Председателят на "Възраждане" направи паралел между сегашното медийно отразяване
24.04 | 10:30
-
До 500 лева глоба грози закъснелите с данъчните декларации
Сериозни санкции за закъснение
24.04 | 09:30
-
Денят на "синовете на гърма" – какво знаем за Светли четвъртък
Народни обичаи и вярвания
24.04 | 09:15