Мирчев: Бойко Борисов пак е тръгнал по сокаците 31.07 | 16:15
Не можем да разберем дали се прави на премиер, или се готви за избори

"Демократична България" е изпратила законопроекта си за закриване на Комисията за противодействие на корупцията на "Продължаваме промяната".
Това заявиха съпредседателите на "Да, България" Ивайло Мирчев и Божидар Божанов в кулоарите на парламента.
"Вчера изпратихме предложението си за закриване на Антикорупционната комисия на колегите от "Продължаваме промяната. Надяваме се те да се запознаят подробно. Законопроектът се различава много с този на Пеевски", коментира Божидар Божанов.
Той определи законопроекта, предложен от парламентарната група на "ДПС-Ново начало" за закриване на Антикорупционна комисия, като "полуграмотен".
"Нашата цел е милиционерщината от КПК да спре", заяви Божанов.
Ивайло Мирчев даде своята равносметка за парламентарния сезон:
"Финалът на Народното събрание днес го даде Бойко Борисов, който пак е тръгнал по сукаците. Ние не можем да разберем дали се прави на премиер, или просто се готви за избори. Пак строи пътища", заяви Мирчев.
По думите му България има трима премиери: "Росен Желязков, който е формално назначен, Бойко Борисов, който иска да е премиер и обикаля страната, и Делян Пеевски, който иска да е премиер".
По думите му няма министър, който да излезе и да каже "Аз не правя това, което иска Делян Пеевски".
Водещи
-
Пълнолуние във Водолей днес: Ето какво ще донесе на всяка зодия
Нито един зодиакален знак няма да остане незасегнат
09.08 | 17:40
-
Тръмп обяви, че е помирил Армения и Азербайджан
09.08 | 17:20
-
Два шведски самолета също се включват в гасенето на огнения ад край Славянци
Задействан е кризисния щаб, който наблюдава обстановката и при необходимост ще се вземе...
09.08 | 17:00
-
Експерт: Регулациите на AI в ЕС спират развитието му
Етичният въпрос винаги ще стои, а политическо-военният аспект винаги ще остане забулен в...
09.08 | 16:43
Най-четени
-
Левон Хампарцумян каза докога да не пипаме Бурканбанк
И преди, и след еврозоната с парите от бурканите по закон можем да платим всичко
09.08 | 11:00