Трима са задържани с амфетамин в Своге 30.10 | 11:15
Иззети са общо 57 грама, тримата са в ареста за 24 часа

Трима мъже са задържани с наркотици при спецакция в Своге, съобщиха от областната дирекция на МВР-София.
Двама от уличените като дилъри – на 20 и 27 години, са заловени при специализирана полицейска операция срещу хора, за които има данни, че се занимават с разпространение на наркотици или са наркозависими.
Мъжете са пътували в Mazda, която униформените спрели за проверка. В якето на 27-годишния В. А. Полицаите открили полиетиленов плик с бяло прахообразно вещество, което при полевия наркотест реагирало на амфетамин.
Теглото на открития наркотик е 53 гр. Двамата мъже са задържани с полицейска заповед за 24 часа.
В хода на същата акция е спрян и лек автомобил Opel, управляван от 26-годишен мъж, у когото са намерени 4 хартиени сгъвки с бяло прахообразно вещество.
При полевия наркотест то е реагирало положително на амфетамин с тегло 4 грама. Мъжът е арестуван с полицейска заповед за 24 часа.
Задържаните не се регистрирани с криминални прояви. И по двата случая са образувани досъдебни производства и е сезирана прокуратурата.
Водещи
-
Борис Бонев: ГЕРБ отстрани Стоян Братоев от поста в "Метрополитен"
Гангстери превземат общинско дружество с капитал от над 3 милиарда лева - така коментира той...
27.04 | 14:00
-
Гришо: Мадрид винаги е много коварен турнир за всички
Хасковлията спечели първия си мач в Мадрид над Николас Джари с 2:0 сета (6:3, 6:4)
27.04 | 13:40
-
Toвa лятo пpeдcтoи oтĸpивaнeтo нa мopcĸaтa пътничecĸa линия Бypгac-Иcтaнбyл
Oчaĸвa ce тя дa дoвeдe дo pъcт в мecтнaтa иĸoнoмиĸa ю югoизтoчнa Бългapия и дo зacилeн бpoй...
27.04 | 13:20
-
Ще си избере ли "Да, България" двама председатели?
27.04 | 13:00
Най-четени
-
Доналд Тръмп-младши пристига в България
Най-големият син на американския президент ще участва в частно бизнес събитие
27.04 | 10:00
-
Половината българи нямат никакви спестявания, 1 милион живеят в лишения
Подмяна на остаряла мебелировка не може да си позволят 35,1% от семействата
27.04 | 10:20