Дъщерята на президента Радев щурмува киното 15.06 | 15:28
Актрисата Дарина Радева влиза в образа на Мими в „Гунди – легенда за любовта“ на режисьора Димитър Димитров, който ще гледаме през есента по кината

След като дебютира на сцената на Народния театър, президентската щерка Дарина Радева превзема и киното, пише Ретро. Актрисата, която сега завършва НАТФИЗ, влиза в образа на Мими в "Гунди – легенда за любовта" на режисьора Димитър Димитров, който ще гледаме през есента по кината.
Дарина е в т.нар. Златен клас, в специалността "Актьорство за драматичен театър" при проф. Пенко Господинов.
През април тя постави летящ старт на кариерата си, като триумфира с изключително представление на сцената на Народния театър. Става въпрос за скандално откровения спектакъл за любовта и липсата на любов, за секса, близостта и отчуждението, за бъдещето на човечеството – "Елементарните частици" с режисьор Крис Шарков.
В постановката по романа на Мишел Уелбек в образа на Алфа тя се справи на завидно добро ниво, партнирайки си със суперуспешната ни актриса Теодора Духовникова. Допълнителна работа по време на обучението на Дарина бе и участието й във филма спектакъл на Касиел Ноа Ашер "Сад. Игри по време на апокалипсис" по мотиви на "Мадам дьо Сад" на Юкио Мишима, където влезе в ролята на Ан.
В НАТФИЗ Дарина Радева се представи и в два дипломни спектакъла.
Друга популярна дъщеря от випуск 2024 г. е Паола Маравиля – дъщерята на актрисата Лилия Маравиля. Паола е с италиански произход заради баща си Лука. Талантливата девойка завършва в класа на проф. Маргарита Младенова.
Водещи
-
Политолог: Борисов ще трябва да си избере бряг между Радев и Пеевски
Първан Симеонов подчерта, че страната търпи сериозни щети от сегашната политическа ситуация –...
18.10 | 18:00
-
Свещеник с пророческо видение: Извънземен кораб ще посети Ватикана
НЛО-то щяло да се движи над океана и от него щели да излизат малки корабчета
18.10 | 17:38
-
Москва: Твърде е рано за преговори с България за прелитане на самолета на Путин към Будапеща
Единият възможен въздушен маршрут е и над нашата страна
18.10 | 17:00
Най-четени
-
След срещата Тръмп - Зеленски: "Томахоук" за Украйна - под въпрос
"Даването на Украйна на "Томахоук" ще означава по-голяма ескалация и много лоши неща могат да...
18.10 | 09:45
-
В Пловдив обраха доброволци, спасявали хора в Елените
Посегателството е станало в Спасителен клуб за бъдеще
18.10 | 12:00