За пета поредна година - „Джаз до морето“ край Шабла 05.08 | 12:21
"Джаз до морето" ще събере за пета поредна година почитателите на този музикален жанр. Събитието ще се проведе тази вечер на сцената в крайморското село Езерец, община Шабла.
Тази вечер от 20.00 часа в село Езерец започва двудневното издание на "Джаз до морето". Първи на сцената ще излязат тромпетистът Михаил Йосифов, пианистът Васил Спасов и контрабасистът Димитър Карамфилов, познати като "Трио Михаил Йосифов". Предвидено е и участие от Румъния – на дуо "Sorin Zlat" в състав Сорин Злат – пиано, и Каталин Милнеа – саксофон. Ще се изявят и познатите на публиката Вера Шандел и Пламена Костова – вокали, както и Павлета Проданова – пиано.
Утре, 6-ти август, от 11:00 часа в Зеления образователен център в Шабла ще се състои традиционната работилница за деца, където участниците ще се запознаят по-отблизо с джаза и инструмента тромбон. "Джаз до морето" се осъществява с финансовата подкрепа на Община Шабла, сдружение "Нова Арт Проджект" и спонсори.
Водещи
-
Гранична полиция отбелязва своя празник
На 22 декември 1887 г. е приет първият Закон за пограничната стража, с който охраната на...
22.12 | 13:30
-
Важен съвет в навечерието на влизането на еврото: Плащайте с карта!
Празничните дни не се отличават от другите дни в годината, освен това че ние бързаме, нямаме...
22.12 | 12:45
Най-четени
-
Депутатската ваканция започна: Следващото пленарно заседание е насрочено за 14 януари
Ще влезем в новата 2026 година без редовен бюджет и с правителство в оставка
22.12 | 10:45
-
И днес "зелен билет" в София заради мръсния въздух
Столичната община въведе мярката преди 2 дни, заради проблема с фините прахови частици в...
22.12 | 10:30
-
Нумеролог: 2026 г. ще е много активна в политически план
През 2026 г. всеки ще се бори за власт, а съмнението на хората ще се засили
22.12 | 11:15