Роби Уилямс: Искам да пея на “Евровизия“ за ... Русия 21.03 | 12:43
Вярвам, че заедно можем да спечелим конкурса, казва британската поп звезда

Британската поп звезда Роби Уилямс обяви, че иска да пее за Русия на "Евровизия". Признанието той направи в едно от популярните предавания на руската държавната телевизия. Освен, че иска да излезе на сцената на конкурса и да представи Русия, Уилямс изрази увереност и че може да спечели.
"Обожавам "Евровизия". Всичко там е толкова цветно, това е грандиозно шоу. Иска ми се да представя Русия на "Евровизия". Наясно съм, че докато казвам това, мениджърът ми вече се е хванал за главата. Но аз наистина бих искал да се състезавам за Русия на този конкурс. Давай, Русия, заедно можем да спечелим", каза британската звезда.
Роби Уилямс допълни и че с голям интерес е гледал руският представител на миналогодишния конкурс Сергей Лазарев и е бил впечатлен от представения от него спектакъл. Дае призна и че се е замислил дали да не взаимства елементи от него в свое шоу.
Думите на Роби Уилямс идват в момент, в който участието на Русия на тазгодишната "Евровизия" е под въпрос. Конкурсът ще се проведе в Киев. Руският представител Юлия Самойлова обаче може да не бъде допусната от украинските власти да изпее песента си още на полуфинала на 11 май, припомня "РИА Новости". В Киев казват, че може да й забранят да влезе на украйнска територия, тъй като през 2015 г. е участвала в концерт, проведен в Крим.
Водещи
-
Извънредно! Потопът в "Елените" е отнел още един живот
Жертвите на адското наводненеие вече са четири
04.10 | 19:57
-
Разчистването във в.с. „Елените“ е в пълен ход
Стотици пожарникари, полицаи, спасителни отряди, доброволци и екипи на общината работят по...
04.10 | 18:00
-
US политик: Извънземните имат 5-6 подводни НЛО бази в дълбините край Бахамите
Тим Бърчет смята, че може да са там отдавна
04.10 | 17:40
-
Подобрява се обстановката в Монтанско, „Петрохан” е отворен за движение
Няма населени места без ток, а пътищата се почистват от паднали дървета и клони
04.10 | 17:20
Най-четени
-
Оглеждат състоянието на сградите в Елените и дали те са безопасни за обитаване
Областният кризисен щаб призовава гражданите да се въздържат от пътуване към засегнатия район
04.10 | 12:00
-
Елена Йончева: Преходната администрация в Газа трябва да е под егидата на ЕС или ООН
Нашите власти правят всичко възможно да върнат у нас българина, задържан с флотилията за Газа
04.10 | 11:20