Андреа се присмя на Николета 18.09 | 10:54
Певицата изобщо не се притеснявала от певчевските амбиции на плеймейтката

Двете бивши най-добри приятелки Андреа и Николета Лозанова изглежда изобщо не са заровили томахавката. Фолк певицата най-после реши да проговори за отношенията си с плеймейтката, провокирана от коментар на своя фенка, оставен на стената във Facebook профила й.
Фенката запита Андреа как ще реагира на изказването на Николета, че не иска да се занимава професионално с пеене, защото не желае да взима хляба на никого, което направи в предаването на Венета Райкова "Горещо". Според мнозина, Лозанова визира именно своята бивша дружка.
Андреа отговори следното: "Ако се притеснявах от всяка, която залезе, преди да изгрее и всяка, която запише песен и направи клип... ако обръщах дори капка внимание на такива незначителни неща, то нямаше да стигна до тук."
Припомняме, че двете бяха неразделни, но отношенията им охладняха, след като Николета започна връзка с Валери Божинов.
Водещи
-
Милиони гърци напускат големите градове и се отправят на традиционната си августовска ваканция
Очаква се повечето хора в Гърция да се завърнат в градовете след 15 август - Голяма...
03.08 | 18:00
-
САЩ обвиниха българин за трафик на оръжия, предназначени за наркокартел
Предложил списък със снаряжение на стойност 53 милиона евро
03.08 | 17:17
Най-четени
-
Български пенсионери превзеха гръцките плажове
Те са привлечени от изключително евтини еднодневни екскурзии
03.08 | 13:20
-
Митрофанова: България "безпрецедентно" притиска "Лукойл" да продаде бизнеса си
Тя припомни, че доставките на руски газ за България са прекратени от април 2022 г., когато...
03.08 | 10:40
-
Поскъпването на основни храни, плодове и зеленчуци на борсите продължава
сочат данните на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата (ДКСБТ
03.08 | 10:20