Ани Салич и Сотир Цацаров с пореден воаяж на юг 24.12 | 13:23
Двамата не посетили комерсиални туристически дестинации в Испания, каквито са Барселона и Мадрид, а прекарали няколко дни в малкото и китно градче Сант Садурни д'Анойя, което се намира в област Каталуния
Ново романтично бягство са си подарили Ани Салич и Сотир Цацаров .Новинарката и бившият главен прокурор, които са двойка от година насам, били на дълга ваканция в слънчева Испания в навечерието на празниците.
Двамата не посетили комерсиални туристически дестинации, каквито са Барселона и Мадрид, а прекарали няколко дни в малкото и китно градче Сант Садурни д'Анойя, което се намира в област Каталуния. Всъщност то е известно като Меката на изключително популярното в световен мащаб пенливо вино, типично за Испания, което се нарича кава.
Очевидно Цацаров и Салич са ценители на изисканото питие, тъй като били на частно посещение в една от най-старите изби в града – "Фреженет", чиито вина се продават и в България. Компанията е най-големият производител на пенливото вино кава по традиционен метод в световен мащаб и се води най-големият износител на напитката. Основана е още през далечната 1861 г., а днес е и изключително посещавана туристическа забележителност, защото сградата, в която се помещава, е с ефектна архитектура.
Ани Салич и Сотир Цацаров обходили избата не само отвън, но и отвътре, като присъствали и на дегустация на вина. Новинарката е ценител на пенливите напитки отдавна, а за последния си рожден ден, когато стана на 53, се похвали, че е вдигала наздравици с шампанско за 350 лева на друга прочута марка, обожавана от светския елит в цял свят –"Дом Периньон".
Пътешествието до Испания е поредният романтичен воаяж, който ВИП двойката си подарява през тази година. Няколко пъти Ани и Сотир бяха на почивки в Гърция на любимите места на новинарката, която от дълги години отмаря там и е върл фен на Гръцката Ривиера.
Първо влюбените събираха тен в топкурорта на полуостров Халкидики Паралия Орфиниу, а след това пък се потопиха в екзотиката на остров Корфу. Те намериха време и за родното море, като се отдадоха на релакс по Южното Черноморие. В края на лятото пък бяха на почивка и в Турция.
Салич и Цацаров живеят заедно от началото на годината, но връзката им все още е дискретна. Двамата избягват да се появяват на публични места в България заедно, затова предпочитат да пътуват в чужбина. Преди няколко месеца зрителите заподозряха, че новинарката вече е сгодена за бившия главен прокурор и бивш шеф на КПКОНПИ, тъй като в ефир тя се появи с красив пръстен, напомнящ годежен.
Журналистката отдавна е разведена с бившия си мъж и баща на двете ѝ деца Бранко, а в разгара на изминалото лято и Цацаров прекрати официално брака си с бившата му съпруга Меглена, пише "Ретро".
Водещи
-
Ще отложат ли САЩ прилагането на санкциите срещу "Лукойл"?
Pycĸaтa ĸoмпaния е подала искането до Mиниcтepcтвoтo нa финaнcитe отвъд океана
13.11 | 13:45
-
Фон дер Лайен: Общи заеми за Украйна, ако не стане със замразените руски активи
Тя обяви три опции, свързани със заеми по различни схеми
13.11 | 13:30
-
Румен Радев удостои изявени български спортисти с Почетния знак на президента
Сред отличените са Любомир Ганев, Мария Петрова и Серафим Бързаков
13.11 | 13:20
Най-четени
-
Гиросът в Гърция удари рекордните 5.50 евро
Ситуацията на пазара се изостря допълнително от наближаващите празници, като прогнозите сочат...
13.11 | 11:45
-
Зимнина без буркани – алтернативата на модерните домакини
Да си нямат проблеми с гаджето, което казва- да отидем до нашите, да дадат някой буркан, че...
13.11 | 09:15