Ани Хоанг: Нямам никаква изгода от Люси 12.07 | 12:10
Режисьорът не я уредил на лятното турне на Планета

Ани Хоанг призна, че няма изгода от гаджето й Люси Иларионов. Талантливият режисьор е главно действащо лице на турнето "Планета Лято 2014", а изпълнителката няма да бъде част от него.
"Ани е още малка и има много път в кариерата си. Шефът ни сам покани изпълнителките, аз не съм се месил. Но Ани ще вземе участие на афтър партитата след големите концерти.", сподели Иларионов пред Петя Дикова по bTV.
Тв водещата се постара да направи гостуването на двойката специално, като включи няколко световни звезди в разговора. Всеизвестен факт е, че талантливият режисьор е работил с много чужди звезди, които определено са очаровани от него.
Супер звездата на гръцката музика Никос Вертис е близък приятел на Люси и двамата освен, че работят заедно, често се и чуват. Освен с него, Иларионов е снимал с Александра Стан и Марио Уинас, който също похвали нашето момче за изявите му и заяви, че е истински професионалист.
Ани и Люси завършиха като обещаха на Петя Дикова да й гостуват пак и издадоха, че тазгодишното "Планета Лято 2014" ще представи невиждано шоу.
Водещи
-
Вижте всички рeшения на МС от днес
Правителството одобри национална позиция за напредъка в изпълнението на препоръките от...
09.04 | 20:30
-
Истинско шоу на времето в четвъртък
Утре ни очакват силен вятър, гръмотевици, сняг, суграшица...
09.04 | 20:44
-
Оперират по спешност десетокласника, паднал от прозорец на столичната гимназия
Момчето е с тежки травма на гръбначния стълб, както и на двата крака
09.04 | 20:15
Най-четени
-
Парламентът ще промени съставите на постоянните комисии
Парламентът ще избере и секретари на Петдесет и първото Народно събрание. Предстои и първо...
09.04 | 09:30
-
ПП-ДБ иска: 6 месеца затваряне на заведения за пушене на всякакви цигари, включително електронни
Ето и основнатта част от предложението:
09.04 | 09:59
-
Бойко Борисов заяви, че ТОЛ системата е ефективен инструмент, който може да дисциплинира водачите
„Позицията на ГЕРБ е, че ТОЛ системата може да дисциплинира водачите - и скорост, и товари, и...
09.04 | 11:00