Антония Петрова се фука със свръх луксозен начин на живот 16.02 | 11:15
Тя се похвали с нова сватбена халка

Очевидно Антония (Петрова) Батинкова води свръх луксозен начин на живот и няма никакви проблеми да се фука с него, а скромността не й е присъща, коментират потребители в мрежата. Тя се похвали с нова сватбена халка, без да пести комплименти към богатия си мъж и собствения си начин на живот.
Въпреки че двойката е женена от вече четири години, Тоца явно обича да излага на показ високия си стандарт на живот и да го навира в очите на народа.
Ето как описа тя в Инстаграм новата си придобивка - бижу, като не забрави да спомене и предишните си дарове от мъжа си.
Хвалбите й предизвикаха гнева на някои от последователителите й, които сметнаха изхвърлянето й за грандоманско и неуместно на фона на всеобщата икономическа криза в страната. Други обаче я поздравиха за ултраскъпите маркови накити и взаимната й любов със съпруга.
Водещи
-
В София откриха 20-ата Световна среща на българските медии
Генералният директор на БТА Кирил Вълчев с тревога отбеляза, че българските мeдии в чужбина...
24.05 | 17:40
Най-четени
-
Френски министър иска забрана на парите в брой
Жералд Дарманен твърди, че проследяването на цифровите плаащания е много по-лесно и това ще...
24.05 | 11:40
-
Изненада! Фреди Меркюри има дъщеря, пазена в дълбока тайна
Сега тя е на 48 години и живее в Европа, където работи в областта на медицината и самата тя е...
24.05 | 12:00