Аштън Къчър бързо забрави Деми Мур 29.12 | 09:49
Актьорът вече има друга жена до себе си

Аштън Къчър е бил забелязан с нова жена, съобщава Contactmusic.
33-годишният актьор, който се раздели съвсем наскоро с Деми Мур - е прекарал Коледа в Италия със сценаристката Лорен, като двамата са посетили многобройни забележителности през празниците, включително кулата в Пиза.
Източник разказва пред US Weekly, че двойката се държала за ръце и обядвала в романтичен ресторант в Пиза на Бъдни Вечер. Те са похапвали спагети заедно, и разбира се – Аштън е платил сметката.
Любопитното е, че Къчър е предприел това европейско пътуване не с луксозен самолет, а със спортна кола, с която сам се придвижвал. Двойката е била отседнала в частно жилище.
Звездата от "Двама мъже и половина", който замени фаворитът Чарли Шийн, публикува в профила си в Twitter снимки от своята ваканция, заедно с бизнес партньора си. "Римска ваканция с приятели....изумителна Нова година!", пише Аштън.
Той наскоро обяви плановете си да прекарат Новогодишната нощ през следващата година в Австралия, защото иска да посрещне първи Новата година, поради часовата разлика в страната.
"Най-доброто място е Ню Йорк. Този град винаги те наелектризира и там нещата се правят от големи по-големи и по-добре, отколкото навсякъде другаде, но през следващата година искам да отида в Сидни, защото ще мога пръв да посрещна новия ден от Новата година", обясня бившият съпруг на Деми Мур.
Водещи
-
Сърбите подхванаха гафа в нашето Тото
Скандалът с Тото 2, при който в тиража 5 от 35 бе изтеглено числото 41, вече излезе извън...
31.03 | 14:00
-
Украинката, заклала двете си деца във Вакарел, няма да бъде съдена
Ксения остава в психиатрия
31.03 | 13:45
Най-четени
-
Недоволните медици и здравни работници от цялата страна излизат на пореден протест
Символични протести в големите болници
31.03 | 09:30
-
Как ходенето влияе на холестерола
Ходенето влияе върху нивата на холестерола, като повишава активността на ензимите, които...
31.03 | 11:30
-
Бащата на обвиняемия за нападението над двама синоптици в станцията на връх Мургаш обявява гладна стачка 2
С решение на Софийския градски съд Стоян Стоянов е под домашен арест в държавната психиатрична...
31.03 | 09:45
-
Новата седмица започва с валежи
31.03 | 08:00