Башар Рахал заведе младата си любовница в Италия за ЧРД 29.07 | 13:01
Блондинката Райна Караянева, която се изявява като модел и актриса, не спира да се “хвали” в мрежата с красотата и глезотийките, на които има щастието да се радва през последните дни

С романтична почивка в Италия изненада любимата си актьорът Башар Рахал. Красивата Райна се радва на вкусна храна, скъпо вино и среднощни разходки като подарък за рождения си ден.
Блондинката, която се изявява като модел и актриса, с няколко години по-млада от Башо, не спира да се "хвали” в мрежата с красотата и глезотийките, на които има щастието да се радва през последните дни. Двойката е в Сицилия, където влюбените са се отдали на романтични преживявания, хапват традиционната италианска кухня и дразнят зложелателите с любовта си.
Освен рожден ден на Райна двамата празнуват и края на снимките на филма "Завръщане 2”, чийто режисьор и сценарист е Ники Илиев. Башар, Райна, които екранни герои са Яна и Бранимир, и колегите им – Ники Илиев, Орлин Павлов и Сашо Кадиев, прекараха повече от месец в снимки на морския бряг. Веднага след края на ангажиментите им Рахал и красивата му половинка отпрашиха за слънчева Италия.
Райна и Башар са сред най-любопитните за клюкарите светски двойки. И двамата имат по един брак зад гърба си, както и деца. Запознават се по време на снимки и малко след това любовта им пламва. Обичат да пътуват и споделят редица общи интереси. "Съдбата ни събра на снимачна площадка и често ни хвърля на нея, ей така, да не забравим усещането... Яна и Бранимир или Башар и Райна, няма значение, важното е да има любов на терен и извън него” – казва красивата Райна за избраника си.
Водещи
-
Президентът: Властта отказва да чуе гласа на хората
Страхува се да се допита до народа, заяви Румен Радев относно предложения от него референдум...
29.05 | 20:42
-
Внучката на Людмила Живкова става политик?
Дъщерята на Тошко Славков - хубавата Катерина, завърши преди дни Италианския лицей в Горна баня
29.05 | 20:45
-
Столичната община прие бюджета за 2025 година
Одобриха допълнителни 300 лева за всеки служител в градския транспорт
29.05 | 20:30
-
Спират ел. тротинетките в Русе
Кметът има срок от 8 дни да предприеме необходимите действия
29.05 | 20:15
Най-четени
-
Днес решават дали Варна ще изтегли дълг за милиони
Сесията ще се излъчва в реално време през YouTube канала на институцията.
29.05 | 10:30
-
Най-сетне! Българският F-16 е летял в първия си полет у нас
В момента се изпълнява процедурата по летателно приемане на машината
29.05 | 13:30
-
Васил Терзиев: Това не е бюджетът, зад който заставам аз
Столичният общински съвет ще разгледа бюджета на общината за 2025 г.
29.05 | 12:59
-
Ахмед Доган сам си създаде "чудовище" и това "чудовище" изяде собствения си създател
Това каза Танер Алимолла, лидер на партия ДОСТ
29.05 | 18:00