Бионсе отказа на Клинт Истууд за "Роди се звезда" 10.10 | 15:21
След повече от година уговорки певицата отказа да участва в римейка на филма от 30-те

Миналото лято се появи информация, че Бионсе ще изиграе главната роля във филм на Клинт Истууд - "Роди се звезда".
Снимките на римейка на филма от 30-те години трябваше да започнат в края на миналата година, но бяха отложени заради бременността на певицата.
След като обясняваше колко се вълнува от идеята да изиграе тази роля, сега Бионсе съобщава, че въобще няма да участва във филмовия проект.
"Месеци наред се опитвахме да координираме плановете си, за да можем да реализираме този проект, но се оказа невъзможно", заяви Бионсе пред E! News. И добави: "Надявам се вбъдеще да имаме шанс да работим заедно."
Филмът трябваше да бъде осъвременена версия на лентата от 1976 г., в която Барбара Стрейзънд и Крис Кристоферсън се превъплътиха в ролите на певица, която се влюбва в рок звезда, но впоследствие неговата кариера залязва, докато нейната е във възход.
Филмът спечели пет награди "Златен глобус", а песента на Стрейзанд "Evergreen” грабна "Оскар".
Преди това историята е филмирана като драма с Джанет Гейнър в оригинала от 1937 г. и с Джуди Гарланд и Джеймс Мейсън във версията от 1954 г.
След оттеглянето на Бионсе не е ясно кой ще играе главната женска и мъжка роля в проекта. Според сп. Variety Истууд е заинтригуван от джаз музикантката Есперанца Сполдинг.
Водещи
-
Министерство на културата отчете резултатите от първите 100 дни от управлението на Мариан Бачев
Министерството отчита, че са обявени 17 от общо над 30 необявени конкурса, като за някои от...
25.04 | 16:59
-
Кристалина Георгиева: Световната икономика е изправена пред сериозно изпитание 3
Според директора на МВФ, това поставя държавите в изключително трудна ситуация и прави спешно...
25.04 | 16:45
-
Във вторник е първото заседание по делото срещу съпредседателя на „Продължаваме промяната“ Кирил Петков
Петков е с повдигнато обвинение от 10 януари
25.04 | 16:30
-
Манол Генов издаде заповеди за обявяване на две нови защитени територии
С променените режими се забранява провеждане на сечи, с изключение на отгледни, санитарни,...
25.04 | 16:15
Най-четени
-
Доверието в кабинета пада?
Съдбата на този кабинет ще бъде решена от потенциални противоречия вътре в управляващата...
25.04 | 10:59
-
Задава се нова порция от пролетни празници и почивни дни
Отново има възможност за комбинации, които да удължат почивката за всички.
25.04 | 09:45
-
Теменужка Петкова: Елиминираме ефекта на правителствата на модела „Радев“
Елиминираме ефекта на правителствата на модела „Радев”. Това каза финансовият министър...
25.04 | 14:00