Благо Джизъса свил пръстен и часовник от бившата си жена-милионерка Есмер 16.11 | 10:40
за това разказа самата тя в социалните мрежи

Една от бившите жени на ексфутболиста Благой Георгиев, сподели публично в социалните мрежи, че е била сигурна в любовта си към него. Красавицата Есмер Омерова, която има завиден брой последователи в Instagram, най-накрая разкри някои пикантни и дори шокиращи факти за досегашните си връзки.
Рускинята разказа на своите фенове, че когато е срещнала футболиста се влюбила до уши в него и си мислела, че точно той е мъжът на живота ѝ. Да, ама не! Благо Джизъса, който дори я прекара под венчилото успял да я заблуди в чистата си любов към нея и тя решила, че иска да му роди дете. Малко след раждането обаче разбрали, че не са един за друг и се разделили. Малкият Елай вече е пораснало момче и е във втори клас. Преди известно време в подкаст майката сподели, че Благо не се интересува изобщо от сина си и не го е виждал от бебе.
Инфлуенсърката разкри детайли за раздялата си с българския мачо, които досега не са били споделяни в публичното пространство: "Започнаха да излизат наяве разногласията, конфликтите, неразбирането. Докато веднъж той просто си тръгна, като ме остави сама с детето. Открадна ми часовника и пръстен", хвърли бомбата бившата на Джизъса с меко казано тежки обвинения към него. Тези факти са меко казано стряскащи и представят нашенеца в ужасна светлина.
Водещи
-
Мъж от дупнишкото село Крайници уби по особено жесток начин жена си
По първоначална информация, мъжът е заклал съпругата си в им семейния дом и е избягал.
11.09 | 10:59
-
Седмица след дерайлирането на трамвая в София: Обвиняемият се изправя отново пред съда
Случаят е от 2 септември и се разигра в района на румънското посолство. По чудо няма...
11.09 | 10:30
-
ДБ призоваха: Има само една достойна стъпка - моментална оставка на МВР министъра
По думите на Мирчев ресорното министерство се е превърнало в една фасада.
11.09 | 10:15
-
Костадин Костадинов иска пет подписа от опозицията за вот на недоверие
При предишните опити за сваляне на кабинета "Желязков" опозиционните формации действаха...
11.09 | 09:59
Най-четени
-
Новият областен управител на Плевен: Осигурена е вода за училища и детски градини
Ако те са добри, сондажът ще бъде включен към водопроводната мрежа.
11.09 | 09:30
-
Протести в Русе и София след случая с побоя на полицейски шеф
Седмица след случая с пребития полицейски шеф в Русе - напрежението нараства и днес
11.09 | 09:15
-
ДБ призоваха: Има само една достойна стъпка - моментална оставка на МВР министъра
По думите на Мирчев ресорното министерство се е превърнало в една фасада.
11.09 | 10:15