Влади Въргала с "Шменти капели: Легендата" 13.04 | 12:13
Тази вечер пък зрителите на TV7 ще видят игралния филм на Влади от 21 часа

Влади Въргала даде начален тон на сериала "Шменти капели: Легендата", който ще види бял свят на малкия екран през септември по TV7.
Камерата се завъртя в Плана планина, където се преследваха жандармеристи и партизани. 50 човека са взели участие в първите снимки. Действието в сериала ще щъка из три исторически момента - царска България, соцвремената и наши дни.
Идеята е да се покаже измамата през различните епохи. Екипът бързал да снима, докато вали сняг, но на втория ден го обърнало на дъжд. Наложило се да използват машини, за да докарат преспи за героите.
В лентата ще има известни имена и нова вълна от млади и талантливи актьори.
Филип Трифонов ще играе шеф на Криминалния отдел в Царската полиция. Стефан Попов е Гешев, а Китодар Тодоров ще си бъде психолог. Ще видим още Джони Пенков, Джеки Стоев, Пламен Великов, Емил Емилов, Петьо Цеков.
Снимки ще има и в пещери, както и в бившето корейско посолство, където има много подходящ декор, издава режисьорът. Там ще са кабинетите на служителите на царската полиция и на съвременната частна телевизия според сюжета.
Влади Въргала се надява в сериала да се включат още Латинка Петрова и Албена Чакърова.
Тази вечер пък зрителите на TV7 ще видят игралния филм на Влади от 21 часа.
Водещи
-
След земетресенията на Камчатка: Огненият пръстен в Тихия океан се събуди
Това може да убие милиони хора по Земята
31.07 | 20:45
-
Харалан Александров с кментар на „политическите войни” в страната
Радев атакува цялостната стабилизация на управлението, твърди социалният антрополог
31.07 | 20:15
Най-четени
-
"Възраждане" иска парични санкции за спящите депутати
По-строги санкции за редовно отсъствие
31.07 | 10:30
-
Асен Василев: В България за първи път от четири години българите започнаха да обедняват
Това заяви председателят на "Продължаваме промяната" Асен Василев на брифинг в Народното...
31.07 | 11:15
-
Президентът: Средствата за развитие на противопожарна авиация да бъдат насочени не към МВР, а във ВВС
Управляващите най-накрая трябва да вземат решение, заяви той
31.07 | 15:00
-
Димитър Стоянов: Премиерът манипулативно представя данни за пожарогасителната техника
Росен Желязков политизира проблема с липсата на летателна техника за гасене на пожари, заяви...
31.07 | 13:10