Джейк Гиленхал се уплаши от двойника си 04.04 | 07:19
Въпреки това го използва за възглавница

Джейк Гиленхал откачил, когато за пръв път видял "страшния" си двойник, които е използван в новия филм с негово участие, "Първичен код", съобщи Contactmusic.
Във фантастичния трилър 30-годишният актьор играе ролята на капитан Колтър Стивънс, който е привлечен от секретна правителствена мисия, разследваща експлозия във влак.
Чрез специално разработената програма "Първичен код" Стивънс има възможността да влиза в тялото на друг човек за 8 минути и така да се опита да предотврати експлозията.
Джейк признава, че се смутил при представянето му на фантастичната версия на неговия образ, който имал "електроди, свързани с мозъка "ми".
"Беше страховито да гледам как те мърдат очите и устните ми. Осъществяването, заснемането на сцените и всичко останало по-често е по-странно, отколкото когато видиш резултата от него, защото е смущаващо и непознато."
"Никога не съм виждал нещо, което да прилича толкова на мен и дори го снимах. След това станах много параноичен, защото не искам например някой да открадне телефона ми, да открие снимката и да каже: "О, това е "Първичен код"!".
Холивудският актьор се шегува, че вече е намерил перфектния дом за неговия двойник, когато снимките приключат – леглото му.
"Сега "то" е възглавницата ми. Събуждам се сутринта и си казвам: "А, какво красиво лице, до което да се събудиш."
Официалната световна премиера на "Първичен код", който е режисиран от Дънкан Джоунс и в който участват Вера Фармига и Мишел Монагам, беше на 1 април.
Водещи
-
Заради пожар пътят между автомагистрала "Хемус" и "Провадия" е затворен
От полицията уточниха, че горят сухи треви и оранжерии. Към момента няма опасност за...
29.07 | 17:59
-
Иванчева: В шок съм, още не мога да повярвам, отивам да видя първо сина си и майка ми
По думите й съкращаването с 10 месеца на 6-годишна присъда е голям период.
29.07 | 16:59
-
НАП напомня за срок, който изтича след два работни дни
Възстановяване и Данъчни облекчения
29.07 | 16:45
Най-четени
-
Промяна в организацията на движение по магистралите „Струма“, „Тракия“ и „Хемус“
От 29 юли до 31 юли в интервала от 8 ч. до 16 ч. почистване на банкети ще се извършва и в...
29.07 | 10:30
-
Бойко Борисов: Нямам неизпълнено обещание, пътя до селото е готов!
Планове за нови проекти
29.07 | 13:30